Jump to content

Вода в КУПЕТО А4


Stoil_Kroejov

Recommended Posts

ох кофти проблем. преди 2 години и аз така страдах яко...

тази дупцица която се пада точно посредата там до 2те траби тя е гумена и много лесно се запушва, само да спреш под каквото и да било вид дърво и едно топче от липа даже я запушваше моята....

Само не я изрязвай тази дупка тя е гумена. Аз я изрязах за да стане по голяма обаче стана още по кофти... ся като се изтича водата и явно капе върху ауспоха вода и от там сичко става в пара и немога да си оправя стъклата само се замъгляват....

А на мен ми влизаше някаде през педалите вода но така и неразбрах от каде, сега просто редовно чистя и нямам проблем.

Редактирано от bizkitnas88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели , изчистих навсякаде освен кутията на КОМПА , защото там ме е страх да барам ! карах я на автомивка измукаха ми доста вода, но като я спра под наклон и пак се насабира или има още доста за попиване или отново тече !Всеки ден я подсушавам в тоя студ , рацете ми посиняха вече . Ако знаете сервиз в който, се занимават с подобни процедури оплатнения , отлвиници , подсушаване итн. кажете да ида че ми писна вече .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си я почистил няма да влиза вода.

Като я спреш под наклон се насабира вода защото трабите за парното който са за хората от зад са под седалките на шофиора и на дясно стоящия. Сигурно са пълни с вода и като си под наклон водата изтича от там.

Много е кофти знам аз имах толкова много вода че беше почнало да прилива и от другата страна...

За сервиз аз лично незнам. Но според мен просто трябва да подсишаваш и да гледаш да не се запушат пак дупките аз това направих от тогава никъв проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, може би аз сам се очаял и си ваобразявам че се пални още , явну ще трябва да подсушавам всеки ден . Онзи ден когато отпуших дупките исипах 20 литра вода , и всичко си се стече от долу :)

Ако си я почистил няма да влиза вода.

Като я спреш под наклон се насабира вода защото трабите за парното който са за хората от зад са под седалките на шофиора и на дясно стоящия. Сигурно са пълни с вода и като си под наклон водата изтича от там.

Много е кофти знам аз имах толкова много вода че беше почнало да прилива и от другата страна...

За сервиз аз лично незнам. Но според мен просто трябва да подсишаваш и да гледаш да не се запушат пак дупките аз това направих от тогава никъв проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, може би аз сам се очаял и си ваобразявам че се пални още , явну ще трябва да подсушавам всеки ден .

При мен се намокри поради друга причина и ми трябваха две седмици ,за да изсъхне в това време.Всяка вечер вдигах мокета и го подпирах да стои така,за да съхне.А за да подсуша пред задната седалка демонтирах предната,иначе няма как да бръкнеш да попиваш с нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега как да го повдигна този мокет ?

При мен се намокри поради друга причина и ми трябваха две седмици ,за да изсъхне в това време.Всяка вечер вдигах мокета и го подпирах да стои така,за да съхне.А за да подсуша пред задната седалка демонтирах предната,иначе няма как да бръкнеш да попиваш с нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш седалките предните, сваляш пластмасовите лайсни отстрани при вратите + 2-те пластмасови капачета, под които са бушоните под таблото и надигаш :zustimm:/>

Едит: всъщност трябва да започнеш от тия пластмасовите капаци на бушоните, после махаш задната седалка там има 2 болчета за лайсните и чак след това можеш да махнеш лайсните, само внимавай че има много щипки вкл тези които държат лайстната към панела на страничната греда.

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш седалките предните, сваляш пластмасовите лайсни отстрани при вратите + 2-те пластмасови капачета, под които са бушоните под таблото и надигаш zustimm.gif/>

И тази пластмаса отляво на съединителя,дето си подпираш левия крак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега изчистих сичките отливници... и продалжава да се пални с вода , мисля си ,че влиза точно от тези въздоховоди но проблема е там че на мен кутията която е като улук итн си е на мястото .. , и все пак трябва да е от там, защото по края педалите и кадето и да е не е мокро нито влажно ... сас сиг е от тези ваздоховоди на парното под седалката само от там влиза сиг сам но нз как да го отстраня този проблем ..

Да си сменял скоро масло и филтри, случва се когато сменяш поленовия, над него има едно легенче което "маисторите" забравят да върнат на място, и когато завали започва да ти пълни с вода през въздуховодите точно на същите места които спомена. Имах същия проблем и си скъсах нервите докато зацепа,че някои мърляч не си е свършил работата.

Помагайте хора всичко направих , отливниците отпуших и пак влиза вода.. как да разбера от каде е , досека сам отливал вода като моряк от спукана лодйа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж уплътнението на стъклото или кутията за бушони ако са вънка над сервото и на ръчката за капака маншона

Редактирано от Achoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж уплътнението на стъклото или кутията за бушони ако са вънка над сервото и на ръчката за капака маншона

Ако е от уплатнението на стъклото няма ли да почне да тече над таблото 1-во ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... но нз от каде точно влиза зашото последно валя вчера и беше мокро само по пода и до там кадето е водата ...

Гледал ли си в какво състояние са гумените тапи в пода?Точно под стелките има по една,която се слага отвън към купето,виж да не е закъсана и рзлепена. Но ако е от тях само в движение по мокър път ще ти мокри.

Редактирано от autorazsipnik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...