Jump to content

Лампа на реотан в движение на дизел


xetrix

Recommended Posts

Лампата на реотана започна да мига в движение и огасна, само един път го е направила това /поне за сега/. Това проблем ли е. И какво може да значи. Нямам книжка и карам колата от седмица. Извинявам се ако е тъп въпроса. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата не е за тук,ама някой началник ще я нарита,където и е мястото.По време на движение светването на тази лампа показва,че има проблем по функцийте на компа :D

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска явно им е ден... 3 теми за сервизи/ремонт и то до 10 сутринта :hilezh:

Колега, моля те обръщай следващия път внимание къде постваш нови теми! Сега местя на верното място....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска явно им е ден... 3 теми за сервизи/ремонт и то до 10 сутринта :hilezh:

Колега, моля те обръщай следващия път внимание къде постваш нови теми! Сега местя на верното място....

Извинявам се ма съм нов и още не съм в час с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от бензиновите колеги но върша работа.

Най-добре ходи по-скоро на майстор защото има голяма вероятност на изгориш подгревателните сфещи.Много често става при непрекъснато светене на лампата.

Редактирано от Dreo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от бензиновите колеги но върша работа.

Най-добре ходи по-скоро на майстор защото има голяма вероятност на изгориш подгревателните сфещи.Много често става при непрекъснато светене на лампата.

При мене не свети постоянно а мигна няколко пъти снощи и изгасна без да съм гасил колата и тн. от тогава не се е появявало ма си ме притесни де.

Ако се появи пак ще отида да ги видят. Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лампата означава, че компютъра ти е открил грешка по някоя от системите. Не означава със сигурност, че ще изгориш свещите! При всички положения отиди на диагностика. Да я видят откъде точно е грешката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лампата означава, че компютъра ти е открил грешка по някоя от системите.

Лампата е с реотан до колкото разбрах, а не Engine Check

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже въобще не става дума за свещите! Повтарям.Когато тази лампа свети по време на движение,това няма нищо общо с подгряването,а служи за сигнал за нередност в компютъра. Просто изпълнява две функций.

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери светят ли ти стоповете. Когато при мен мигаше, се оказа, че съм карал без стопове :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен иска да каже, че няма сервизна книжка. :)

хахах имам книжка, нямам сервизна и тва ми е първото ауди и още свиквам.

споко няма да те згазя, надявам се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...