Jump to content

Мнение за ауди а4 1.9ТДИ 2002-2003


Merakliq

Recommended Posts

Здравейте приятели я дайте по едно мнение за ауди а4 1.9ТДИ 2003г 131 коня 6 скорости като вървеж как са като здравина все пак има добра визия и тези 131 коня ми се виждат малко за това купе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Бих ти препоръчал да ползваш търсачката и ще се изненадаш колко инфо има из форума за конкретно твоето питане.

Накратко ще ти споделя моят опит за модела с този мотор. Имах такава кола и въпреки, че беше само на 87000 км., мога да кажа, че е уникално здрав и успешен автомобил. Сега в момента е сменил още двама собственици и е на над 200 000 км. и все още е с оригиналното окачване, оригиналното турбо, дюзи, кутия, рейка и всичко скъпо по колата. Карана е само в БГ още от първия си километър като кола

и е сменян само един лагер на главина.

Конете никак не са малко за купето. Достатъчно са, за да върви доволно, без да има претенциите за баш бърза кола. Разходът е повече от добър, градското варира между 7 и 9, според трафика и сезона, а надълго харчи средно 5/100, като често съм я свалял и на 4 до 4.5, което смятам е предоволно. Поне за мен.

Като цяло това е един от най-успешните модели на Ауди, а този мотор е един от най-добрите в съотношението динамика/разход.

За повече детайли потърси из форума!

Успех! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги да ползвам малко и аз тази тема интересуваме тази кола http://www.cars.bg/u873669 не е за мене за един приятел е но той много неразбира и ме помоли да пусна запитване към вас за вашето мнение благодаря предварително на всички <_</>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята мечта, А4 1.9 ПД quattro! Ако имах парите за такава бих си купил. А на тази специално, не ме кефи, че салона й е син и има теглич. Иначе бялото купе ми допада :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

теглича за мен си е голяма екстра след като онзи ден ме удариха два пъти за 3 километра,де да имах и аз,и сега си търся оригинален :)/>Но по темата имали някой да знае нещо за тази кола или поне да е ходил дая гледа :gruebel:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...