Jump to content

лиценз за ауди а6


aequidas

Recommended Posts

ако пиша грешно сжалявам аз сам от турция ама живея в пловдив в турция имамем ауди а6 2012 трябва ми за мои навигация лиценз днес питах порше пловдив ама маи аз не може да обясни какво трябва ми ако някои може да ми помогне много сам блогодарен

това ми трябжа;

hbsxf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва да си купиш,лиценза важи само на един авомобил,после ставаш абонат и се ъпдейтва с всеки официялен ъп,ако си платил разбира се...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, разгледай този линк, може да ти е от полза, не знам как си с Англииския, ако искаш използавай гоогле транслейт : http://www.audi-accessories.ie/a6/communications14/navigation_activation1

Успех :zustimm:

Редактирано от Furba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм пробвал, но мисля, че ако си поръчаш не биха ти отказали, все пак те са производителите, можеш да споменеш, че в БГ няма официален дистрибутор на Ауди(поне доколкото разглеах дистрибуторите в списъка нямаше БГ) или, че представящите се за такива са отказали да ти обърнат вниманив, мосля, че това ще помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото явно не можеш да им обясниш какво искаш.Страшни съвети му давате,да каже че не са му обърнали внимание :steinigung: :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега "Angelpleven" не мисля, че си прав, кое не може да се разбере в думите "искам да ми работи навигацията" .... , човек тия от Ауди са го отсвирили с 200 и най-лошото е, че за България са само вносители, не и дилъри ;), съвсем случайно си имат хората списък с дилърите и никъде няма БГ, най-добре да им пише на Немците поне ще му кажат какво да направи вместо да се лута ... Весело изкарване :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излишно е да спорим,защото най-накрая ще има обидени.

Редактирано от Angelpleven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от германия отговариха ще пращат искат инфо за кола ама казват че и трябва да има порше пловдив ама маи аз не може да обясни точно какво искам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...