Jump to content

Липсва лепенката с кодовете при резервната гума


streetracer1

Recommended Posts

Здравейте! Понеже идея си нямам къде е правилния раздел за тази тема та за това я пуснах тук. Колата е б5 авант 2001г. и от лепенката при резервната гума има само някакви остатъци. Иска ми се ако може от някъде да ми извадят нова или по електронен път да я намеря и изпринтя примерно. Тази липса повдига въпроса и как ли е регистрирана в КАТ като там се избиват за тази лепенка, но това е друга тема. Та ако някой има идея по въпроса нека сподели. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей - и моята е авант, но А4 б6. И аз търсих тази лепенка при резервната гума, но при мен даже нямаше остатъци от нея там - явно никога не е била залепвана на това място. Намерих я съвсем случайно под задната седалка - в моя случай там беше залепена, което е и по-добрия вариант може би. Провери - може би и при теб ще е там.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен си личи, че е била там и някой незнайно защо я е отлепвал, но са станали следи и някои кодове личат. Проверил съм иначе под седалката и няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е брутално заличена <_< Имаше една тема с линк към сайта на Ауди, където можете да си вкарате VIN-а и ви излизат всичките подробности за колата. Само не знам как се казваше темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсих доста, но никъде нищо не открих. От ВИН декодерите един единствен само ми проработи и изкара малко информация, но не във формата която е на лепенката. Ако звънна в Порше дали по ВИН-а могат да извадят нова?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако в Порше не ти съдействат може да пробваш www.vin-decoder.net.

Аз от там си изкарах цялото инфо за моята кола. Заводските екстри, цветове и т.н.

Плаща се за да видиш цялото инфо 1 кредит PASScode (2евро).

Доколкото си спомням стана лесно и бързо, и съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...