Jump to content

Колеги някой да има наблюдение в/у това ауди?


Recommended Posts

Здр някой случайно да е ходил да гледа това ауди - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11355674720108032&f1=details&slink=1nqowj мисля че някой спомена за сериозен не лек челен ... отзиви ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако отношението на продавача към всичко останало е такова като на това което се вижда отвън прави си сметка колко и е добро състъоянието...Поне стопа можеше да смени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр някой случайно да е ходил да гледа това ауди - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11355674720108032&f1=details&slink=1nqowj мисля че някой спомена за сериозен не лек челен ... отзиви ?

Ако това са му леките "външни" забележки ,предста ви си какво е била преди това и какво му е отношението към самата кола :wall: :wall: :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да го смени и да не го пак ще и вземе колкото ще и вземе така че за какво да го сменя.Като продавам кола забелязвам че на никой не му пука какво съм вложил, и да е с чисто нов акумулатор няма никой да ми даде 100лв повече примерно.Иначе за отношението на този собственик може би си прав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да го смени и да не го пак ще и вземе колкото ще и вземе така че за какво да го сменя.Като продавам кола забелязвам че на никой не му пука какво съм вложил, и да е с чисто нов акумулатор няма никой да ми даде 100лв повече примерно.Иначе за отношението на този собственик може би си прав

Ти ще си купиш ли такава кола ? :stupid: Май когато 4овек отиде да търси кола първото което му се набива е външния вид и след това вси4ко останало .Представ и си в действителност какво се слу4ва в механиката на колата :steinigung: .Дори и да е скапана от каране ,но е красива на външен вид и ти търсиш такава ,звъниш по телефона и отиваш да я гледаш .Поне така правят нормалните купова4и :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е, аз не бих ходил да я гледам, но цената на всичко трябва да е съобразена със състоянието, не съм гледал как върви А4 такава година и такъв двигател, но предполагам, че ако беше в перфектен вид нямаше да е на тази цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време стои обявата.Ако е читава досега да са я отнесли за тези пари.Явно има и други забележки освен външните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...