Jump to content

Проблем с а4 2.0 Тdi 170 hp


Kolarskipro

Recommended Posts

Колеги имам едно питане относно а4 2.0 тди 170 коня 2007 година колата ми доиде от Италия преди няколко дни , от там ми беше казано че колата е с развалено турбо . Когато доиде колата си палеше без проблем не пуши и работеше отлично но не искаше да върви точно като в авариен режим но на борда не сигнализираше за проблем.Свалих турбото беше заяло и не се въртеше , занесох го за рециклиране(на 202 улица доста известен сервис мисля)човека каза 4е дребни нешта са за смяна и след като го направи го качихме на колата . Но нямаше никаква разлика от преди . Колата не иска да отлепи грам и на моменти не иска да дигне повече от 3 хил. оборота но на борда не сигнализира отново за проблем .Ако някой има идея какво да се направи ще бъда мн.благодарен мерси предварително ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за клапана. Но ВАГ-Ком (диагностика) ги хваща тия неща, качвахте ли я?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турбо пътища, дебитомер, клапан Н75 гледани ли са?

Турбо пътища са ок свалях ги и ги изчистих , дебитомер ако е няма ли да покаже на борда , а за този клапан да ми кажеш евентуално каде се намира да го погледна ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв борд бре колега?

Ти да не си мислиш, че всичко което не е в ред по колата и се показва на борда?

Не се залъгвай моля те. Написах ти какво да направиш, ам ти си знаеш твоето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дебитомер и клапан Н75 не дава грешка на ФИС-дисплея, само с компютърна диагностика могат да се разберат параметрите им на работа. Направете една диагностика и след това може да се каже, сега гадаем. zustimm.gif

Редактирано от asenovb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, малко ме съмнява някой да се нагърби да дойде, но знам ли. Освен някой колега ако се навие. Сервизна история има ли колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гореописаните неща трябва да се видят в движение под товар. Тоест и да дойде някой на място няма да се види много (най-много да изчете записаните грешки и да пусне тест).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип понеделник е възможно да се извадат транзитни номера и да се тества по обстойно но нямам точен човек който да я закачи за момента ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега надявам се да си оправиш колата, ама е хубаво да и извадиш номера временни и да я тествате в движение, защото тоя мотор има проблеми и с дюзите, които са сименс, дано са сменени гаранционно поне някоя от тях, както на колегата Максимов му бяха сменени тук в България обаче, също и с маслената помпа някаква драма има, така че е хубаво да я разходиш малко тая кола да си понатрупа грешките.

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това е добре. Мисля си попаднал на добър автомобил. Но все пак можеш да го проериш по ВИН номера в Ауди, колко е реално :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4х4 или мултитроник или ръчка е? Кой са буквите на мАторЯ?

За в София може би, не, може би, а най-добрият е МИШО!!! :flehan: :flehan:

Бегай при МИШО той е бог на тези автомобили.

Не се харчи по други майстори за проба/грешка. Ако искаш да имаш кола БЕГАЙ ПРИ МИШО. Той кЕ ти обЯсни :hilezh: и после си в самальот :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Райно, според мен човекО е парФ :hilezh:/>

На такива въпроси, отговорите са такива.

Другото спасение е да му хвърлим боб. Без прочитане на грешки от спец само можем да гадаем. За това според мен трябва да насочим пича към такъв специалист, а всички знаем кой е той :zustimm:/>. Нито ще му обели ушите нито ще му върне колата в завареното състояние :bia:/>

Редактирано от maximoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...