Jump to content

Б5 1.8т АЕБ 1998г.-напукани бубини


Evotech

Recommended Posts

Здеавейте колеги,днес заблязах че 2 от бубините ми са напукани по този начин 020880448.jpg?r=0

(ползвам снимката на един колега,извинявам се за което).Направо на въпроса,от доста време на празен ход оборотите ми са леко нестабилни(играят с около 30-40 об.),също така има и от време на време има едно леко претрисане,възможно ли е това да е от тези пукнатитни?Нека ако някой знае сподели,защото не ми се купуват бубини само за проба... :wall:

Благодаря предварително!

Редактирано от Evotech
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми вземи я смени не е много пари . Може и на старо да си вземеш една две да имаш , ако ти се виждат скъпи - около 50 лева нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина една нова бобина е 50 лева ще купа две,утре ще провера...Обаче изникна друг проблем,до вчера ламбда сондата си работеше,показваше волтаж на вагком,а пред малко гледам дала грешка(O2 sensor-signal too low) и не показва никакви стойности.Интерсното обаче,е че няма никаква разлика във вървежа на колата,нито пресецвания,нито спад в мощността,нито нищо.Това нормално ли е?

Редактирано от Evotech
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми вземи я смени не е много пари . Може и на старо да си вземеш една две да имаш , ако ти се виждат скъпи - около 50 лева нови.

Съмнява ме нова да е 50лв тая бобина, преди време ми разправяха некви суми от сорта на 200лв, може и чак толко да не са ама е хубаво да се провери, питай колегата Raino или emsi_audi те ще те ориентират в цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...