Jump to content

Клапан за налягане на гориво


Recommended Posts

Здравейте,имам следния проблем-клапана който регулира налягането в горивната система ми се е повредил и изпуска гориво през вакума във смукателния колектор.Сега колата ми гори много и се дави.Някой ако може да ми каже от къде да си купя клапан.Мотора ми е АБК 2000куб.115коня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало,извади вакуумното маркуче от входящия колектор,запуши го,за да не хвърля бензин и запуши отвора на колектора да не смуче паразитен въздух.Така колата няма да ти се дави и ще можеш да я караш нормално,докато си вземеш нов клапан.Не търси втора ръка,защото всичките са на много години и километри и могат да се прецакат всеки момент.Цената на нов оригинален с максималната отстъпка е около 95 лева,иначе има и китайски варианти за около 50 лева.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало,извади вакуумното маркуче от входящия колектор,запуши го,за да не хвърля бензин и запуши отвора на колектора да не смуче паразитен въздух.Така колата няма да ти се дави и ще можеш да я караш нормално,докато си вземеш нов клапан.Не търси втора ръка,защото всичките са на много години и километри и могат да се прецакат всеки момент.Цената на нов оригинален с максималната отстъпка е около 95 лева,иначе има и китайски варианти за около 50 лева.

Точно така съм направил и аз,но все пак пали по-трудно,иска развъртане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...