Jump to content

парктроник за АУДИ А8


vivaleo

Recommended Posts

Купих си ауди а8 има си фабричен парктроник но само ми писука равномерно, трябва ли да прави друго или само пил, пил, пил....

къде мога да отида и да ми го покажат или да ми го оправят-а може и камера да ми сложат стига да позволява джаджата...

ааа и си ди ми трябва за навигацията че ме дразни вече само си търси нещо

и още нещо да попитам: този блутут работи ли или само са го кичнали на таблото да се вижда че има ама друг път

АУДИТО Е 1999Г. 3.7 КУБ. 260 КОНЯ

Редактирано от vivaleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парктроника започва да писка по-бързо когато караш назад и се доближиш до препятствие ...

За навигацията не вярвам да им карти за БГ, прекалено стара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят работи само отпред а отзат само го тества и не отчита.Не работи.AUDI A8 2003 год.Ако някой може да помогне.Възможно ли е да еспряно от зеленото скрито меню на MMI?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карта за навигацията няма(говоря за България). По добре въобще не се занимавай да търсиш. Можеш да намериш за европа но в последствие малко се обезсмисля ако нямаш чести пътувания а и сиг ще е около 1000лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За парктроника - сигуно датчик е дал фира. Свали броните и огледай дали има някой дефектирал. Ако не е датчик е блока за управление в багажника се намира, от ляво под ЦД чейнджъра. Иначе диагностика може да ти покаже кой датчик е дефектирал ако от това е проблема..

Межу другото подобрен проблем имах и в Порше Запад ме излъгаха че е блока... искаха 500 лв, после се оказа датчик само..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Аз си реших проблема с навигацията само срещу 1200 лева. http://www.seicane.com/audi-a8-dvd-player-gps-navigation-system-with-radio-tv-bluetooth-srd-8818-1#.UZX1C6LwkVt

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даваш поръчка с капаро до 2 седмици пристига и ти я монтират в младост 3. не зная кои блок беше но ще ви заведа до там и си пасва точно както е оригиналната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
  • 4 weeks later...

Що се отнася до парктроника, мисля че не е редно да гадаем дали е датчик и кой точно, или модул, а да я закачим с VCDS... Колега, аз съм сигурен че във всеки град има по някой който би ти помогнал с това. Ако си от Пловдив, или имаш път насам, може да пишеш, и ще я закачим да видим в кой точно датчик е, ако не е модула.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...