Jump to content

Осветление на купето


Four Rings

Recommended Posts

Колеги, не ми свети осветлението вътре в купето като отворя вратите. Днес бях при майстор, но и той не разбра. Колата е купе '92. Дали някой се е сблъсквал с този проблем? Мисля, че има някакво закъснение при изгасване, светване при откл. ..., не знам. Моля, помогнете.

И благодаря предварително. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има закъснение за изгасване при затваряне на вратите. да не е от този модул. токовете как са ти? в смисъл докъде имаш ток и от къде нататъкти се губи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря Колега, оправих се. Проблема е бил точно в този модул, който е част от помпата на централното. Бях откачил там едни букси, сега си ги свързах и всичко е ОК. Ама докато се сетя... :D/> :D/>

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен не свети когато отворя само шофиорската врата,но когато съм пуснал светлините свири

Сменял съм плафона или как там се нарича,онова бутонче,което вратата натиска когато се затвори,но пак неще да свети :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Brave(TheDrill), на този бутон имаш 2 жици - една за зумера и една за осветлението в купето. Явно тази дето ти е за осветлението нещо не в ред т.е. не казвам че самата жица е проблем, а някъде по веригата от бутона до където се събират и 4-те жици от 4-те врати

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има закъснение при гасенето, значи има някъде реле за време- провери си го него дали не се е повредило....иначе промиваш с вд 40 бутоните и сменяш крушката на плафона ако е изигоряла...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от сумати време имам проблема със светенето на лампите при отворена врата. Интересното е оба4е, 4е като отворя багажника светват!!! Дали са бутоните на вратите? Уж ги гледа маистор и били наред. Някакви идеи при тази ситуация?? Купе 92'

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще попитам в тази тема за един мой проблем.

Когато отворя вратите или оставя лампата в купето да свети и тя започва да премигва много дразнещо. Само тя! Не гасне, а само премигва. Къде може да е проблема на таз гад дребна ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде не ти прави добра връзка! Пробвай първо кабелите покрай плафона и размести самата крушка.

Редактирано от Pashaliiski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Inkozi,

Проблема ти е в релето за закъснение, което се намира в бившата задна дясна врата на купе, в кутията с помпата за централното. Ако си със седан , не знам къде е. От там ще си оправиш проблема с тази гад...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Здравейте колеги ползвам тази тема да не пускам нова та проблема ми е следния:

Не ми свети плафона но само като отворя шофиьорската врата и задната от ляво, като отворя десните плафона светва!

Проверих бутончето на предната врата и ми се струва изправно защото задейства и зумера за фаровете на буксата на плафона има + но не сработва само за левите врати даите предложения

Колата е Б3 91г. с централно и аларма нямам забавено изгасване на светлините

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Здравейте колеги ползвам тази тема да не пускам нова та проблема ми е следния:

Не ми свети плафона но само като отворя шофиьорската врата и задната от ляво, като отворя десните плафона светва!

Проверих бутончето на предната врата и ми се струва изправно защото задейства и зумера за фаровете на буксата на плафона има + но не сработва само за левите врати даите предложения

Колата е Б3 91г. с централно и аларма нямам забавено изгасване на светлините

проблема си продължава от никои помощ не идва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тогава почваш по жицата, при мен се беше скъсала долу ниско в ъгъла под мокета.

ad883f771efffb48.JPG

Редактирано от bagera979
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...