Jump to content

Audi A3 1.9 tdi 131hp


Recommended Posts

колеги от известно време търся ауди а3 което да е след 2000год и преди 1 седмица попаднах ето на тоя екземпляр .. ауди а3 1.9тди 131 някой гледал ли е колата или да е разговарял с човека. на първо виждане гледам че има някакво разминаване в цветовете на моята с предната лява врата и задния панел ... и цената е някак си е примамлива .. за кола с такъв мотор и година, като сравнявам с другите такива няма която да е под 6000лв ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво клоните към ниските оферти с тия двигатели маалко да помислите и ше се сетите че такъв двигател на тази цена забрави да е читав,на мен лично ми направи впечатление казанчето за антифриза(направо черно е?),няма халогени,сд няма също с 2 врати е,но тва си е вече до избор снимките са отдалече и оскъдни общо взето са я спукали тая кола от каране решил да я продава и я е снимал е така на бързо и си е зел сд-то и те така,избора си е твой аз просто казвам че не си струва и просто е безмислено да пускате вече такива теми с такива плачевни цени,толкова ли ниско сте паднали някои че да си мислите че можете си намерите такова ауди за тези пари,131-цата лично и аз я търся от седмици вече и не съм се спирал,но не гледам обяви от сорта на 5,6,хиляди и верно престанете да пускате такива ужасни теми,какви мнения търсиш немога да разбера...достатачно е да знаеш обштото за колата и да си я търсиш сам не всяка 2-ра обява във форума.

Редактирано от havi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'' havi '' точно ти не ми говори за ужастни теми, от колко време на сам те гледам какви теми пускаш то не бяха дизели да търсиш то не бяха бензини то не бяха А3-ки от 2006год нагоре .. не ми спами из темата поне !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът дали си заслужава тази кола е малко относителен, защото зависи какви пари си готов да дадеш по нея след покупката. Минимален е шансът тази кола да е някаква супер находка, евтина и перфектна технически. Мен лично винаги ме дразни какви километри им пишат на колите по обявите. Ясно е че няма как да е на 130хил. с този избушен салон, но ми е чудно на колко ли е в действителност. В mobile.de най-евтините такива А3-ки са по 2500-3000евро, на по 300-400хил. км и изглеждат много по-добре от тази от обявата.

Когато купувах моята, най-евтините такива А3-ки тук вървяха по 6500-7000лв. Аз дадох 9000лв и не съжалявам. Бих посъветвал и теб, да не гледаш най-евтините обяви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво клоните към ниските оферти с тия двигатели маалко да помислите и ше се сетите че такъв двигател на тази цена забрави да е читав,на мен лично ми направи впечатление казанчето за антифриза(направо черно е?),няма халогени,сд няма също с 2 врати е,но тва си е вече до избор снимките са отдалече и оскъдни общо взето са я спукали тая кола от каране решил да я продава и я е снимал е така на бързо и си е зел сд-то и те така,избора си е твой аз просто казвам че не си струва и просто е безмислено да пускате вече такива теми с такива плачевни цени,толкова ли ниско сте паднали някои че да си мислите че можете си намерите такова ауди за тези пари,131-цата лично и аз я търся от седмици вече и не съм се спирал,но не гледам обяви от сорта на 5,6,хиляди и верно престанете да пускате такива ужасни теми,какви мнения търсиш немога да разбера...достатачно е да знаеш обштото за колата и да си я търсиш сам не всяка 2-ра обява във форума.

Леле това цялото е едно изречение... 12 годишна кола, бедна откъм екстри ( климатроника и ел.пакета отдавна е нещо задължително за личен автомобил), на 3-400 000 км колко пари да струва? Всъщност не тази е ефтина а като цяло цените са завишени...поне за мен,не държа да съм прав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'' havi '' точно ти не ми говори за ужастни теми, от колко време на сам те гледам какви теми пускаш то не бяха дизели да търсиш то не бяха бензини то не бяха А3-ки от 2006год нагоре .. не ми спами из темата поне !

Едно е да питаш за кола и от коя гогдина и така на татак,но друго е да питаш ставали тази ПД 131-ца за тези пари за това се изразих по този начин специално за темата.Аз може да съм пускал 2,3 теми специално за моделите на А3(дизел,бензин),но питах за конкретни неща и след като са ми ясни вече си я търся да си ме видял да сам пуснал някоя тема която да съдържа въпрос започващ с израза тази кола става ли>? Не ти спамя из темата просто казвам че е нечовешко вече да се пускат такива теми от сорта тва става ли.Иди па качи се в тая кола па я погледни лично така се търси кола.Поне си търсиш добра кола,но не питай има ли за под 6 хиляди такива..много добре знаеш че после колко ще те пари след краткотрайната си облага от ниската цена не го забравяй това.Единственият начин да си намериш свясна кола е или с форумна кола,търсене в продалжително време по автокъщите или просто си я внеси,на кой как му ойдиса,приятна ти вечер дано си намериш подходящата кола,защото ще трябва да се постараеш повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...