Jump to content

Audi A3 3.2 quattro


Recommended Posts

С правилно впечатление си останал.

Заповядай за тест, че не ти вярвам аз черпа с гориво 0898 512 814 :bia:/>/>

П.С. Ако ти даде 17 градско в София не по цариградско и околомръсното мога да говориме да ти я купа даже ако я продаваш разбира се :zustimm:/>

Редактирано от pacoran
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 79
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не важи тая оферта, виж по-нагоре ми подаряват кола :hilezh: Са сериозно няма проблем ще направим тест. Да не му цапаме на човека темата и да спрем със спама, все пак за А3 3.2 става въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17/100 градско на RS е постижимо ве ама като се вози на репатрака и собственика и е твой човек и ти прави намаление :lol:

А3ката с 3.2 би трябвало да дава около 15 градско като много зависи как се кара колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lock ся последно да се разберем за твърденията ти, а именно РС6 450 коня в града гори 16-17, така ли? Щото после ми казваш 230 коня, последно за кой автомобил твърдиш че гори толкова градско?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lock ся последно да се разберем за твърденията ти, а именно РС6 450 коня в града гори 16-17, така ли? Щото после ми казваш 230 коня, последно за кой автомобил твърдиш че гори толкова градско?

Колега каза ти 230 коня повече от 3,2-ката щото ти каза че твойта е 100 коня повече :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lock ся последно да се разберем за твърденията ти, а именно РС6 450 коня в града гори 16-17, така ли? Щото после ми казваш 230 коня, последно за кой автомобил твърдиш че гори толкова градско?

s4 петако, са че той си го нарича рс6 е друга работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lock ся последно да се разберем за твърденията ти, а именно РС6 450 коня в града гори 16-17, така ли? Щото после ми казваш 230 коня, последно за кой автомобил твърдиш че гори толкова градско?

Ти каза 100 коня повече от твойта, която предположих, че е 350 и аз те поправих на 230 повече от твойта = 580. Да, толкова гори. Не ми се спори излишно, тука щом и собственици на 2.5 тди се включиха да ми обясняват, мисля че е време да спра да пиша...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я научи първо коя RS-ка с кой мотор е и пак пиши ;)

И за 2.5тди не отваряй гума, поне не и за моя екземпляр :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баткооооооооооооооо на къв език пиша аз... върни се малко назад и прочети ти написа със 100 повече, аз те поправих на 230 = 580. Ауди РС6 4.2 битурбо 450 коня+АБТ(ABT) = 580, така по-добре и ясно ли е написано !?!?!?

Паца батко като не четеш, къде се буташ не моем да разберем ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто дори не е 100 коня отгоре, а 230 :hilezh:/>/> Не искам да ми подаряваш колата ти, но нямаш проблем някой ден да се повозиш 100 км. в София. А и тоя разход го казвам в нормален трафик шот нема как да се натиска, но виж вечер... там десния крак вдига разхода с 10 :hilezh:/>/>

Аз незнам дали чета но така написано излиза че си 130 коня над Митьо, аз нивиждам що не написа че караш рс6 С5 с АВТ тунинг 580 коня ми ни караш да гадаеме като некви врачки и да разчитаме неясните писания :gruebel:/>

Редактирано от pacoran
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле дори като си ме копирал пак си написал грешно, не 130, а 230...над неговата ако приемем че е 350 след като казва със 100 отгоре. :lol:/> :lol:/>

Редактирано от LockSyst
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах със 100 отдолу на рс6, ма карай, не те кефи да четеш много, пък и писането ти е тотално мъгливо, ебаси 3 часа не моем разберем кво искаш да кажеш! Пак да те питам, официално заявяваш че тая кола с близо 600 коня и 2 турбини, гори 16 в софия, така ли? Плащам ти горивото, и ме разкарваш 100км из София, ако ги направи логаутвам от тука завинаги!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да 16/17 й е разхода. Няма нужда от ритуални логаутове и да ми плащаш горивото, просто някой път като има Ауди сбирка некаде или друго нещо, ще повъртим из София, нали не си мислиш че съм ти шофер за да ми казваш кога и какво ще правя ??

Редактирано от LockSyst
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз да добавя, че единствения пакет на ABT за RS6 C5 е до 507кс :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш и с песни ми отговаряй, знам че помниш какво слушаме :lol:

Мен ми е интересно как го решихте да е 570коня колата с пакет от ABT :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 нa 50 km е имал предвид, нещо и на мен ми е трудно да гадая какво има предвид и кви глупости пише.

:hilezh::hilezh: Прав си бе пиян съм и съм друсан, харчи 40 на 100, а 3.2 е 25, 2.0Т около 20, 1.8т под 17 не пада... шпекси за митьо знам че нема да се самоубие ритуално, но за теб батко не съм сигурен, особено като знам че тунинговаш на чесън :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро някои хора не ги разчитат правилно, досега как една кола не улучих с грешен борд незнам...

Бе и аз така,как ни една от дизеловите легенди де карам(1.9)не ми падна под 5 извън града :hilezh:/>

п.п ма виж по-горе в темата има и 2.5тди с такъв разход :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...