Jump to content

Лоша нафта


glavniq_

Recommended Posts

1.9 TDI 116 kc днес сипах нафта от туби и карах и като е угасих няма палене :Д хахах ше откача!Какво да направя,някой има ли подобен опит!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като за начало може да смениш горивния филтър. на мен ми се е случвало от кофти нафта да ми се запуши и даже гаснеше в движение някои път :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя вървеше не е прекъсвала,като тръгвам да е паля не върти на умряло,ама като е угасих и не иска да запали, та мисълта ми е дали не съм съсипал дюзите

Редактирано от glavniq_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е от филтъра банкет ше дигам :)/>)))) и повече никви такива нафти, щото карах до преди това Вектра Б 1.7ТДИ Исузу и съм сипвал всякакви мизерий и не ги е връщала

Редактирано от glavniq_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя го точиха от пътна помощ с със самоделка помпа от подкачваща помпа, е тогава Шел си платиха заплесията щото ми наряскаха 20 л бензин в 10 нафта :2gunsfiring_v1:

Редактирано от ivajlo petroff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле ужас .... колеги с тия дюзи по 400 лв как си правиш експеримент !!! Аз си правих един път.... почна да пуши и от тогава вместо добавки само Супер Дизел на BP в Англия !!! Малко по скъпо но .... с пълен резервоар 900 км до почти празно ;) така че никви ТУБИИИ :box::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи от 10 год карам дизелови коли и съм карал само от туби, ама тази беше много криминална :@ ,ytre ще ви кажа резултата от филтър + почистване на резервоар

Редактирано от glavniq_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тази сутрин идва моя човек с диагностиката мушна буксата на компа си и вика я върти и въртя и запали от четвърт, направи тест AGR-a се беше запушил и му прай там нещо , след това ми каза ,че това не е от нафтата и да вероятно ако ми направи пак така ще е от датчик на колянов вал, и ми каза да допълня със V-power и да карам смело! Каза че колата е часовник и че дюзи ,помпи вика всичко ти е здраво,което ме успокои!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така да кажа че отидох на бензиностанцията да сипвам друго гориво и пак проблем пали трудно, току що е източих изчистих резервоара и сипах V-power и проблема е решен!!! На ПОМПА ДюЗА НЕ СИПВАЙ НАФТА С НЕЗНАЕН ПРОИЗХОД САМО АКО ГО ЗНАЕТЕ! АЗ СЪЩО КАРАМ ОТ ТУБИ НО ПОМПА ДЮЗА НЕ СЕ КАРА!!!Успех на всички и карайте само с хубава нафта, защото днес разглабям и помпя като луд с една цицка докато източа 40-50 литра!

Редактирано от glavniq_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 5 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...