Jump to content

Recommended Posts

Колегата е коректен,поръчайте смело,на мен единия не ми хареса и ми направи втори безплатно.

Редактирано от valioboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Двуслойна емблема audi sport edition. Емблемата е ръчна изработка, елементите по оцветяването са от  висококачествено автомобилно фолио. Лепи се на таблото отпред(р-р 90/20 мм). Полирана е отпред. При вариант за ключодържател е матирана, понеже се дере в джоба. Цена 30 лв бр. Обща дебелина 2 мм.

032892459.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По желание всички ключодържатели могат да бъдат полирани или хромирани. Заплаща се допълнително.

Електрохимично полиране-4 лв.

Хромиране-7 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

С голям кеф мога да ви съобщя. Очаквайте скоро-двуслойни модели с оцветяване на гърба по ваш избор. Лазерно изрязани и релефно гравирани или изцяло релефно гравирани модели. Със старите технологии за ецване и полиране плюс лазерно рязане, на финала резултата е невероятен. Снимки скоро.
 Цената ще я уточня след направата на пробите. Ще е от порядъка на 35 до 45 лв на брой. Включва лазерно изрязване, полиране и гравиране във вана с киселина, селективно брандиране на гърба с висококачествено автомобилно фолио, както и залепване на отделните елементи и допълнителна обработка.  Това са бутикови изработки, които не са ширпотреба.
Моделите вече са над 100. И не само ауди.  Каквото ви интересува, питайте! cool.gif
Ето и един готов ключодържател, правен лично от мен. Идеята е да добиете представа за какво става въпрос. Снимката не е по темата, ще ме извините smile.gif 

033076644.jpg?r=0

Долната е снимка е проби от електрохимично гравиране. Релефа на надписа е от порядъка на 0,15 до 0,23 микрона. Може да се приложи за всеки модел с цел заместване на дребни елементи. Лого на автомобила, надписи, дребни елементи по броня, маска и т.н.

033157198.jpg?r=0

Редактирано от николай 77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Освен за ауди, в последните 2 години съм направил и на много други марки и модели ключодържатели-автомобили. Питайте ако нещо ви интересува(около 200 модела са, аудитата са над 30).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ауди А64F с малко преработки

034739785.jpg?r=0

ауди А8

034739783.jpg?r=0

и един мотор за разнообразие

034739784.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

И аз да се похваля :hilezh: :
http://prikachi.com/images.php?images/121/7925121M.jpg

 

 Само дето вече съжалявам че не си поръчах с рег. номер. Нищо другият път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...

Доста нови модели имам направени. Ако някой има интерес, да пита. Цените не са се променили

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
Цитат

 

Цените падат леко надолу. Над 50 модела на ауди налични. 14 лв цена валидна до края на юни. Със включена персонализация.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...