Jump to content

Джанти за Ауди А3


apisabvgd

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Предлагат ми следните джанти AEZ Yacht 15" 6.5j 5x100,единственото което ме притеснява тъй като въобще нямам идея от джанти е това ЕТ което на оригиналните ми е някъде около 30 и нещо а на тези казват че е ЕТ15 ще станат ли,карани са на Сеат Ибиза,може ли въобще да са ЕТ15 де да знам казвайте.Колата ми е 1.8ТQ 2002.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно ме съмнява оригиналното ти ET да е 30, при положение, че моето на 8PA е 56 :icon_idea:

За при мен знам, че всичко под ET40 би било критично, та дори и около 40, за ET30 и надолу не може и дума да става.

Но нека някой, който има твоето купе да се изкаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ами не мога да вдена въобще за какво става въпрос,иначе на оригиналните май е 38?

PS:ето тези са ми оригиналните:

PS2:драмата е решена,този който ми ги предлага се е объркал нещо 38 са си е сега ми каза че го е видял на джантите,били го набили на няколко сантиметра до надписа ЕТ а на веднага до него и не го бил видял!Както и да е взимам ги ако са 38 и летните гуми са обути!Мерси за бързите отговори!Поздрави!

Редактирано от apisabvgd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, разбрах, че нищо не си разбрал от линка, затова тук съм дал данните на твоята кола и надоу ще видиш различни размери ЕТ на джнти, които стават на твоя автомобил :zustimm:

http://www.margel.info/lang_bg/wheels.php?make_id=2&model_id=24&engine_id=302&inch_id=722&search_type=rims-search-cars

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря колега,стана ми ясно,че по-малко от 35 не е добре :D/>/>,много благодаря за инфото!Поздрави!

ПС:Като марка за АЕZ какво ще кажете?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, понеже в нета рових за информация и скочих тук :D/> следните джанти http://avtochasti.cars.bg/f48328 дали ще станат на голф 4, че J'то на голфа го дават 6 за 15 цола, а тези са 5.5.. малко ме съмнява и информацията понеже имам спомен че джантите са за А3-а и те са с 6J, но вие ще кажете :unsure:/>

Редактирано от Fero_Goufo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една табличка от мен,пише какви гуми на какви джанти спрямо J,иначе ми се струва,че това не са твоите джанти за голфа,нещо 6 или 6.5 за 15 май е най-добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
:zustimm: предлагат ми бартер за джанти от голф 3 гти 15 5х100 6,5Ж ЕТ42 за моите 16 5х100 6,5Ж ЕТ42, за широчината нема проблеми но това ЕТ на 15цолова джанта дали е проблем за голф 4 или пък джантата ще си е по-прибрана, защото за 15 цола дават 35-38ЕТ :unsure:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Цитиране на предходен пост!

 

Знам ,че темата  е стара ,но някой има ли отговор на този въпрос ,защото аз съм пред същата дилема? 15 5x100 ет.42 дали става при положение че дават ет.38?Благодаря Ви :nixweiss:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колелото ще седи по-прибрано навътре от калниците. Проблем няма да имаш. Проблеми възникват основно в обратната посока (ако слагаш по-малко ЕТ от допустимото).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните 15-ки за 8L са 6J ET38, а оригиналните 16-ки (от Голф 4, А3 и железарките) са 6,5J ET42 т.е. почти няма промяна по отношение на това колко ще стърчи джантата от калника. По-горе са писали, че джантите от Голф 3ГТИ са също 6,5J, така че не би трябвало да има проблем.

Проблемите с 15ките започват когато са 6J и ET > 38. :hilezh:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...