Jump to content

Wi-Fi IP камера с микрофон


Recommended Posts

Трябва ми Wi-Fi IP камера с микрофон за офиса.

Офиса е учебен център и искам да виждам какви глупости бръщолевят преподавателите и въобще как преминава обучението на клиентите. Причината е, че наскоро имах оплакване от клиент, че преподавателя постоянно е на телефона си и не е агажиран с процеса на работа. На въпроса "защо" ми се отговори, че не било точно така :steinigung: Уволнението е ясно, но имам нужда от този преподавател и не е решение да се уволняваме... а телефона не мога да му го взема, мисля, че ясно :)

Така че искам да направя едно буквално скромно видео наблюдение, искам да е IP за да мога да го проверявам по всяко време, от всяко място, дори с телефона. Предпочитам да е Wi-Fi, за да избегна излишното окабеляване и дупчене, както и задължително е да има микрофон камерата, демек да има и аудио. Намерих само едно решение в нета http://videonabliudenie.eu/IP-%D0%9A%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8/ip-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B0-tnv-m219w.html?vsig434_0=1

Какво мислите ? Препоръки, идеи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми трябва причина, за да бъде уволнен някой :hilezh: Но точно за да се подобри качеството на услуга е нужно да виждам и чувам какво се прави... така че микрофона си е направо задължителен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш нещо на което да разчиташ че ще работи е ТОВА но цената му е дебела около 239 евро крайно клиентска без ДДС.

Ако нямаш този бюджет и ТОВА дръвче ще ти свърши работа, цената му е около 125 евро крайно клиентска без ДДС.

ТАЗИ също е читава опция, WiFi модула и търсят около 198 евро крайно клиентска без ДДС. Хубавото е че все пак е 2Mpix.

Пък ТАЗИ директно и забождаш SIM карта и си я достъпваш през GSM мрежата. Цената е 139 евро без ДДС.

П.С: Това че ще е безжична ще ти реши проблема с DATA кабела към мрежата обаче какво правим с адаптора на камерата, тя все пак има нужда от захранване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По удобно е да вземеш такава която се върти,и да поддържа N-стандарт за wifi рутер.

N-стандарта ще е бонус, ако го поддържа камерата, но това би имало значение от изпращаните данни, демек колко MB/s

Нямам нужда да се върти- нужно ми е за "стационарен обект" :), демек двама души си говорят на една пейка и не шават.

Ако искаш нещо на което да разчиташ че ще работи...

Ще ги погледна предложенията и ще коментирам. Много мерси :zustimm: , точно от предложение имах нужда;

Адаптера/ захранването е по-лесно, защото имам близък контакт и само ще увелича дължината на кабела. Слагам отгоре кабел канал и спи града. А за дейта кабела трябва да дупча приблизително 25 см стена и да слагам допълнително кабели по цялата приемна до компютъра. Не е невъзмжно, но бих си го спестил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...