Jump to content

Няколко въпроса за ауди а3 8l


hellix

Recommended Posts

Здравейте,

имам няколко въпроса за ауди а3 99г.

1. Какви са опциите на лоста за чистачките и малката щракалка отгоре?

2. Задницата ми е близо 2 см по-високо отколкото предницата. Това нормално ли е или да търся причината в окачването?

3. В багажника зад едната седалка ми се подава един кабел, който незнам за какво е.

IMG_0174_zpsa99c1f76.jpg

4-то много важно. Мога ли да регулирам педала на газта, така че да се вдигне малко нагоре?

едит. 5. Това със зеленото какво е? IMG_0165_zpsbcad56ec.jpg

Редактирано от hellix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това зеленото ти е капачката на казанчето за хидравликата, развива се наляво и проверява

ш колко ти е течноста, лостчето за чистачките отгоре тая джаджа е за регулиране на интервала, като вали леко даваш лоста един път нагоре за да включиш интервала и след това, ако вали посилно мове да си регулираш честотата на интервала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А трябва ли да имам някакъв специален инструмент за да го развия, защото днес го напъвах първо с една отвертка с облата част, после отгоре с една друга и пластмасата поддава, но капачката не мърда. Каква течност се долива? G002000 ли? Никъде не пише по казанчето.

Педала на газта го коригирах от самото жило отпред. Иска ми се още малко да го вдигна, обаче врътките на жилото свършиха :( Все пак е доста по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега вземи един обикновен гаечен ключ, който да влиза достатъчно плътно в прореза на капачката и ще видиш колко лесно ще се развие капачката, просто с отверка няма такова рамо затова ти трябва повече сила.Надявам се ме разбра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...