Jump to content

Продавам Качествени Авточасти Втора Употреба за AUDI-А3,А4,А6,А8,S3,S4 и Други


Recommended Posts

40 лева 

Само да доуточним дали филтъра е от модела, който се мие и е за многократна употреба и става ли за 2,5 ТД 150 КС 2000 г.

Извинявайте за исканите подробности, но още не съм го виждал визуално какво представлява.

И още един въпрос - за същия автомобил платката в краката на шофьора, мисля че се казва комфорт модул?

Редактирано от rumencho666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей търся машинка за предно ляво стъкло за ауди А4 Б6 2003та година 

 

Механизма със жилата 80 лева

Здравей Жоро,

На А4-ката (Б7) ми я няма кората над акумулатора и казанчето за спирачките. Също така до десния праг отпред и отдолу има някаква малка кора, която се закача към прага и подкалника и закрива някакви тръбички на пода - някъде съм я изгубил. Тази кора стои най-отпред. Имаш ли ги тези неща?

 

Здравей ,нямам тези части

Здравей,

случайно да ти се намира капачката за десен фар Ауди А3 03-08 ксенон - мисля че е на дългите.

Благодаря предварително.

 

20 лева 

Само да доуточним дали филтъра е от модела, който се мие и е за многократна употреба и става ли за 2,5 ТД 150 КС 2000 г.

Извинявайте за исканите подробности, но още не съм го виждал визуално какво представлява.

И още един въпрос - за същия автомобил платката в краката на шофьора, мисля че се казва комфорт модул?

от А4 след 2001 трябва да става точно,пластмасов е и се измива.Продавал съм от тях и на други колеги за ъпгрейд на старите им филтри

За комфорт модула ми трябва точен номер за да проверя дали имам наличен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Механизма със жилата 80 лева

 

Здравей ,нямам тези части

 

20 лева 

от А4 след 2001 трябва да става точно,пластмасов е и се измива.Продавал съм от тях и на други колеги за ъпгрейд на старите им филтри

За комфорт модула ми трябва точен номер за да проверя дали имам наличен

ОК. Как може да ми го изпратите до гр.Свищов?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Механизма със жилата 80 лева

 

Здравей ,нямам тези части

 

20 лева 

от А4 след 2001 трябва да става точно,пластмасов е и се измива.Продавал съм от тях и на други колеги за ъпгрейд на старите им филтри

За комфорт модула ми трябва точен номер за да проверя дали имам наличен

 

Механизма със жилата 80 лева

 

Здравей ,нямам тези части

 

20 лева 

от А4 след 2001 трябва да става точно,пластмасов е и се измива.Продавал съм от тях и на други колеги за ъпгрейд на старите им филтри

За комфорт модула ми трябва точен номер за да проверя дали имам наличен

Филтъра как може да се изпрати до гр.Свищов, а за платката ще проверя номера, но каква е приблизителната и стойност?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За филтъра ми прати данни на лично съобщения ,Работя с еконт

Търся броня за  Audi A4 B7 но да е s-line или от S4.
Да ти се намира такава?

Нямам такава засега налична

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За филтъра ми прати данни на лично съобщения ,Работя с еконт

Нямам такава засега налична

Дали успяхте да изпратите филтъра до гр.Свищов?

Р.Ц.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Търся рамо на чистачка /шофьорската/ за Audi A4 Avant 2003 г. На моята проблема и е че се е счупила пластмасата която задържа чистачката. Като се вдигне рамото, пада цялата чистачка. Или цяло рамо, или само пластмасата която закрепва чистачката ми е необходима.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, търся топка за скоростен лост (5 скорости) + маншон за A3 8L преди фейслифта и капачето на буксата за VAG-COM кабела за диагностиката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер коректен продавач,цени без конкуренция,препоръчвам го :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Жоро ! Търся автоматична 6 скоростна кутия за Ауди А3 2004г 2.0 бензин , имаш ли ? 

Редактирано от mariava
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Жоро ! Търся автоматична 6 скоростна кутия за Ауди А3 2004г 2.0 бензин , имаш ли ? 

 

Имам само а3 със ръчни скорости 2.0 fsi

водна помпа,за А4 Б5 1.8 125к.с. 95-та - бензинка ? и цена...

20 лева

 

Здравей. Търся рамо на чистачка /шофьорската/ за Audi A4 Avant 2003 г. На моята проблема и е че се е счупила пластмасата която задържа чистачката. Като се вдигне рамото, пада цялата чистачка. Или цяло рамо, или само пластмасата която закрепва чистачката ми е необходима.

 

Нямам рамена колега

Здравей колега, търся топка за скоростен лост (5 скорости) + маншон за A3 8L преди фейслифта и капачето на буксата за VAG-COM кабела за диагностиката?

Топка нямам запазена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Жоро,

 

искам да те питам имаш ли следните части и да ме извиниш, ако вече си писал за тях, защото не съм чел всички отговори.

Интересуват ме пружини и амортисьори за нормално заводско окачване (1ВА), защото моето се води заводско спортно (1ВЕ) и ми идва ниско по нашите пътища. 

Другото от което се интересувам са машинките за задните ел.стъкла заедно с окабеляването от средната греда, дръжките на задните врати заедно с копчетата за отваряне и дръжката на шофьорската врата заедно с четерите копчета. С две думи колата ми отзад е с ръчки на стъклата, а аз искам да ги направя ел., ако нешщо пропускам по ел. стъклата може да ме подсетиш.

На снимката съм показал къде пише за окачването, а самата бележка се намира до резервната гума отдясно.

 

Колата ми е Ауди А4, 2002 г., 1.8Т, 150к.с. - седан.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...