Jump to content

Продавам Качествени Авточасти Втора Употреба за AUDI-А3,А4,А6,А8,S3,S4 и Други


Recommended Posts

Здравейте. Картер за А3 8L 1.9TDI с дупка за датчик имате ли? Дайте ми цена, ако може.
Едит: Кода е 038103603N ако има значение.

Редактирано от s7r3l0k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

здрасти.търся въздушен копресор за allroad 2.5 180к.с 2002г. и някакво реленце за него което било под волана.благодаря предварително за което

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегa сaмо дa попитaм дaли ти се намират буксите които отивaт зa бобините зa 1.8т мотор нa aуди a4 б6 с код нa моторa AVJ че имам две счупени. Бобините сa с вгрaден комутaтор и сa с 4 крaчетa. Поздрaви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

здрасти.търся въздушен копресор за allroad 2.5 180к.с 2002г. и някакво реленце за него което било под волана.благодаря предварително за което

 

Нямаме компресор наличен ,може да погледнем само релето .Ако имаш номера на твоето ще е по лесно ..

Колегa сaмо дa попитaм дaли ти се намират буксите които отивaт зa бобините зa 1.8т мотор нa aуди a4 б6 с код нa моторa AVJ че имам две счупени. Бобините сa с вгрaден комутaтор и сa с 4 крaчетa. Поздрaви.

 

40 лева за буксите -2 броя по 20 

Редактирано от levis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега,

 

търся капачка на предната броня за куката за теглене на А4 Б6, че някой си е харесал моята и са ми я откраднали гадовете.

закачил съм и снимка на липсващата вече такава от предишна снимка на моята кола. Дали ти се намира нещо такова и какви парички е.

 

Поздрави.

post-82523-0-02293100-1426320458_thumb.p

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Десен въздуховод за табло за А3 8L фейслифт да ти се намира? От централната конзола кутийката под управлението на климатроника, която се затваря с капаче и запалката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся капак за двигател 1.9TDI(110к.с.)
Колата е A6 C5, ако има някакво значение.

 

Също така ме интересува дали може да се смени само "стъклото" на халогена или трябва да се замени целия халоген.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Халоген няма наличен за А6

Здравейте, трябва ми бутон с реле за аварийните  с номер 8L0 941 509 B, за а3 98г. 

   Благодаря

Виж си личните
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся лентов кабел за клаксона на а4 авант 1.9 тди 2004 г AVB мотор, WAUZZZ8E24A262178 четерилъчев волан, 

 

!! няма копчета по волана.

Редактирано от klos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, имаш ли турбо ГТБ2260ФК ОТ 3.0 ТДИ?

Предполагам GTB2260VK

Имаме в заводско състояние от 3.0 тди 2012 година 239 коня -1000 лева ,разполагаме с 2 броя

Стелки(оригиналните) за ауди s3 1999г. да има колега ?

Няма налични

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега! Търся си задни амортисьори,преден десен  халоген и амортисьори за багажника на комби А4 2003 год. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...