Jump to content

Добър сервиз за интериор


Insomnia

Recommended Posts

Колеги , препоръчайте някой сервиз за интериор на автомобили в София или Пловдив, че искам да поосвежа малко някои неща на колицата :).

 

Благодаря предварително.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами http://www.avtointerior.com/  правят много неща но според мен взимат много дебело.Ако си решил нещо конкретно и знаеш как да изглежда  можеш да го сглобиш. Т.е да кажем салона  да промениш има си тапицери а ако е нещо по електрониката също има хора.Мисълта ми е че може да се раздели работата и да си доволен. 
При автоинтериор има и доволни и не доволни хора но личното ми мнение е че дерат яко. Мисля че и тука има хора които се занимават с подобни неща..

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами http://www.avtointerior.com/  правят много неща но според мен взимат много дебело.Ако си решил нещо конкретно и знаеш как да изглежда  можеш да го сглобиш. Т.е да кажем салона  да промениш има си тапицери а ако е нещо по електрониката също има хора.Мисълта ми е че може да се раздели работата и да си доволен. 

При автоинтериор има и доволни и не доволни хора но личното ми мнение е че дерат яко. Мисля че и тука има хора които се занимават с подобни неща..

Ами трябва ми човек , който да ми претапицира дръжката на лявата врата ... , че там където ми се опира лакътя ми се цепна. Ако някой може да го направи да пише да се разберем :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си реших проблема с винилно лепило на BISON и едно тъничко парче тиксо PVC и заспа. Нито се е разширила дупката откакто я залепих а и почти не се вижда от съседната седалка като погледнеш. Вече зависи и колко си разпрал тапицерията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че си заслужава парите и това, че ще е различна от останалите, вместо просто да си купиш нова (или втора ръка)?

В темата за 8Р и аз бях попитал абсолютно същото колегата , но не получих отговор.

Явно не иска :lupe::nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение че такива кръпки са абсолютно безсмислени и не си заслужават парите!

Отделно, че по-красиво едва ли ще стане, по-скоро още по очебийно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...