Jump to content

почистване на радиатор?


Recommended Posts

Този път не става въпрос за Ауди, а за Ситроен оказа се, че радиаторът му е запушен. При заграло положение половината радиатор си е студен а другата половина топъл. Купих някаква течност уж за почистване но няма ефект. Има ли някакъв по ефикасен начин или плаче за нов?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами Бубо аз на Голф-а съм чистил радиатор по същата причина, тогава с майстора го свалихме, пуснахме маркуч с вода от единия вход и цялата гадост се изтече, после нямаше проблеми никакви. За жалост година след това радиатора се спука от някакво камъче, но все пак интервенцията беше успешна.

Успех и на теб :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път не става въпрос за Ауди, а за Ситроен оказа се, че радиаторът му е запушен. При заграло положение половината радиатор си е студен а другата половина топъл. Купих някаква течност уж за почистване но няма ефект. Има ли някакъв по ефикасен начин или плаче за нов?

Чувал съм но не съм пробвал че пълнят със сурватка :steinigung: .но ти си знаеш дали да го пробваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напалниго с оцет иго остави 20сет минутки,най ефикасно става когато е свален.Но все пак зависи от какво се е задрастил.Ако е слагано някога нещо от рода на "стоп теч"няма оправия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или 3-4 пакетчета лимонена киселина, да повърти топла 20 мин, после изчакай да поизстине и източваш. После маркуча отгоре и претакай бидоня докато потече чиста вода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,радиатора на Ситроена е на две работни секции.Провери правилно ли е свързан и обезвъздушен!Капризни са!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...