Jump to content

Предложение за клубна тениска


drob4o

Recommended Posts

Здравейте, 
предлагаме да вземете участие в изработването на дизайна на нашите следващи клубни/форумни тениски. Давайте предложения, които биха Ви допаднали или биха имали интерес сред аудиторията на феновете на марката Ауди. Моля развихрете  фантазиите си и дайте крила на въображението си. Очакваме Вашите варианти, както за мъжки, така и дамски тениски. По тях можете да разполагате лога, картинки, надписи отпред, на гърба или ръкава. Цветовете на самите тениски могат да се уточняват допълнително. Нашите изисквания са:

- трябва да са тематично свързани с клуба и марката Ауди;
- дизайнът да може да бъде предоставен в последствие във векторен вариант ако се спрем на него;
- да не съдържа лога,надписи и емблеми, които са нечия друга интелектуална собственост;
- да съдържа задължително Логото на клуба  - http://www.brandsoftheworld.com/logo/audi-club-bulgaria .

 

Благодаря на всички включили се предварително!   :rolleyes:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това изглежда добре, поне на мен ми харесва. Нека да се видят и други предложения, а и други мнения и идеи.   :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той май имаше предвид, че новите аудита не са с такава решетка. Аз ползвах нея първо защото моята кола е с такава :D и второ защото с новата муцуна има ауди фланелки вече направени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да дам конкретната идея но , мисля че ако се вкара малко от състезателната историята на ауди 

като примерно легендарното с1 или ИМСА... доказани класики ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

аз си купих тази,

8380-t-shirt.jpg

но идеята за клубна тениска не е ли нещо семпло, без да се окачествява даден модел с нея. просто да е такава, че всеки да иска да е притежава ;)

- vorsprung durch technik

- audi club bg

- quattro

около това трябва да се върти слогана на тениската.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакво развитие?

 

То няма много предложения. Нека да мине още малко време. Потребителите масово са отпуска ...и от форума.  :balloon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...