Jump to content

Проблем със субтитрите на домашно кино Самсунг


Recommended Posts

Здравейте, колеги

 

Вчера си взех това домашно кино Самсунг - http://www.samsung.com/bg/consumer/tv-audio-video/home-theatre/home-theatre/HT-E5200/EN

 

Чете много видео формати, има приличен звук, но със субтитрите има проблем. При записване на филм на флашка не тръгват субтитрите, въпреки че са записани в папката където е филма и са със същото заглавие като него.

Другият проблем е, че от диск субтитрите вървят като някакви йероглифи и не намирам къде е кирилизирането им.

Иначе имам бутон "Субтитри" на дистанционното, но и след натискането му не тръгват (при пускане на филм от флашка), а при диск - просто ги показва че ги има.

 

Преди имах система Филипс и с нея не съм имал проблем с тръгването на субтитрите, ще съм благодарен ако някои сподели опита си с домашните кина на Самсунг. Дали при тях има някакъв специфичен начин за пускането им?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От менюто не може да няма настройки на субтитри. Огледай и подменютата. Кодировка тип... В някои има и за размера на шрифта.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филм и субтитри с еднакви имена и различни формати естествено.Не пишеш за какви формати става въпрос.Аз се преборих с ТВ Филипс там настройките за телевизора са едни, а за плеъра му има още едни.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделиш ли, че аз имам проблем със "Philips blu ray player bdp 5200" субтитрите са или розови на бял фон или прозрачни на розов фон и не се четат. Опитвал съм всякакви формати и все едно, само с оригинални дискове няма проблем!

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...