Jump to content

Къде могат да ми сложат новите фарове които си купих?


odlo

Recommended Posts

Здравейте колеги,

наскоро си купих фарове кристални с лупа и ксенон за моето Ауди А4 1998г. от 2000г., но ми казаха че е голяма играча. Трябвало да се свали бронията, да се напасват и евентуано да се срежи малко от калника, тъй като може и да не паснат идеално. Фаровете са с кушки и букси, но и електричар ще ми трябва да ги върже. От скоро живея във Варна и не знам много сервизи тук.

Предварително се извинявам, ако вече има така тема, ама доста търсих и не намерих подобна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, фаровете ти точно за модела ли са?

Какви рязания на калници, какви чудесии?

Ще погледна малко по-късно моята кола, но мисля че всички болтове са открити и не е необходимо смъкване на бронята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

броня не се сваля

калника се реже от вътрешната страна малко

 

който ти е казал че е играчка, значи няма хал хабер за какво иде реч и по-добре да не ги слага той

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ами да за моя модел са, а майстора дето ми го каза това е от друг град и просто няма да ида при него  :eusa_angel:  Каза ми,че там където е мигача, ще трябва малко да се одреже тъй като на моите стари е объл мигача, а на новите бил леко заострен края на мигача. Чесно казано за мен са едни и същи, мисля тая вечер да ги напасна да видя дали ще станат без рязане. Все пак съм ги купил и искам да ми ги монтират, но там с електрическата част ще ми трябва помощ. Мога да покажа снимки, но ще е след 17:00 днес.

 

Намерих в гоогъл снимка на фаровете, които си взех 75423009.jpg

Огигинални на Валео са със сериен номер, крушки и букси отзад, щото и те се пригаждани

Редактирано от odlo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално благодарности за майстора  Petkovm, който изпълни един мой мерак от доста време! Въпреки лошите фарове които съм си взел, всичко пасна и стана идеално! 

Преди

 

20130320_170933.jpg?w=AABL5-cc53qBWpA67q

 

Сега

 

20130711_210156.jpg?w=AABo-yfWBgojiH9l6Y

 

 

20130711_210213.jpg?w=AAAxPgMpa-UiCHaO7V

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно този ръб на калника се реже за да паснат и да не надстърчат отстрани аз поради таз причина взех отделно фар мигач с лупа за ауди с4 до 98 г и всичко пасна с оригиналните букси към колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГА СКОРО ПРАВИХ СЪЩАТА ИНТЕРВЕНЦИЯ СВАЛЯШ СТАРИТЕ ФАРОВЕ РЕЖЕШ РЪБЧЕТАТА НА ДВАТА КАЛНИКА КАТО ВНИМАВАШ ДА НЕ НАДРАСКАШ БОЯТА - ЗАКРЕПВАНЕТО ТИ Е ОК САМО НА ДВАТА БОЛТА НА МАСКАТА ТРЕТИЯ ГО НЯМАШ ЗАТОВА АЗ ЛИЧНО РАЗПРОБИХ МАСКАТА И ЗА ТРЕТАТА ДУПКА /ПРИ МИГАЧА / ПО ТОЗИ НАЧИН ЩЕ МОЖЕШ ДА ПРИБЕРЕШ ДОБРЕ МИГАЧА И ДА НЕ СТЪРЧИ БУКСИТЕ СА РАЗЛИЧНИ  А НАЙ ЛОШОТО Е АКО ФАРА ТИ Е БИЛ ТРИ СЕКЦИОННЕН ЗАЩОТО ТЕЗИ ФЕЙСЛИФТОВИТЕ НЯМАТ ХАЛОГЕНИ В ТЯХ И ТРЯБВА ГА ДИ СВАЛЯШ В БРОНЯТА 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...