Jump to content

Леко придрусване


vanko_ltd

Recommended Posts

Здравейте, имам малък проблем. Карам едно А4, Б6 2.5 BDG 163к.с.

Колата има автоматичен смукач или как се нарича, по същество като запаля и е студена работи на малко по високи обороти, някъде малко преди 1000 за 20-30 секунди. След като загрее идва досадната част, че като работи на място на някой такт леко придрусва. А и днес ми се случи като е загряла да си вдигне оборотите е така щото така е решила. Можете ли да ме консултирате ако някой е имал такъв проблем или да ме пратите при някой тука от форума дето разбира добре за какво става на въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това "придрусване" може да е от много неща - тампон двигател, проблемна дюза, клапани (разпр. вал).

Повече не говори за автоматичен смукач. Довери ми се. За вдигането на обороти загряла не знам. То не е едно маркуче и вакуумче..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де извинявам се просто не съм се запознавал в детайли за какво става на въпрос, явно няма и много интерес за писане.

Кажете при кой да отида да погледне?



Тампоните ги гледах здрави са и тези на скоростите. 
Възможно е от запушена дюза.

А я дайте да ви питам нещо сега дето не съм сигурен, ако е запушена дюза може ли неизгорялата нафта да се смесва с маслото и да му се повишава нивото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като загрее идва досадната част, че като работи на място на някой такт леко придрусва. А и днес ми се случи като е загряла да си вдигне оборотите е така щото така е решила. Можете ли да ме консултирате ако някой е имал такъв проблем.....

Следи края на тази тема за същата кола със същия мотор и проблем: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=144661&page=4 .Утре вечер ще стане ясно след ремонт на помпата от нея ли е било  "придрусване"-то  на празен ход .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...