Jump to content

ХАЛОГЕНИ ЗА А4/Б5


ned_sotirov

Recommended Posts

Оригиналните халогени имат отзад едни ушички за захващане а на старата броня няма такива предвидени, трябва да се правят някакви "цигании" за да се захванат .Или да се нитват ламаринки ,или с някави видии, или силикон- общо взето непрофесионално. Отделно отворите за решетките са по -малки от на фейслифтовата броня и решетките трябва да се поорежат малко , колкото да стане по- грозно.

 

 

Аз силикон не съм ползвал  никъде  и си заспаха халогените , решетките пък са най-лесните в случая  и става перфектно  няма цигании и други работи където споменаваш , не е работа за 2 часа но става,,, в VWVORTEX има 10 теми как се прави  тази операция ,но ти тука си обесняваш , че не става и не можело и грозно  , В момента на S-kовата броня съм с халогени от РОВЕР 75 ще направя да видиш как стоят  ,, имали желание всичко става

Редактирано от Blese
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

OK! Чакаме снимки!

Ставаше въпрос за фейслифтови хлогени на старата 95г. броня. Иначе тези от Ровер 75 могат да са с друго захващане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно фейслифтовата е с ръбчето по края. Старата броня изглежда така както на снимката. Отворите за решетките са по-малки и извивката в края на отвора е по различна.Точно там не може да се вкара оригиналния халоген. Трябва да се сложи по средата. Отделно няма места за захващане в отворите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, може ли да ми каже някой как точно се свалят халогенните и с каква крушка са? Вчера забелязах, че единия не ми работи и ще трябва да го отварям.... Благодаря предварително!:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крушките най вероятно са H7 защото като ги огледах по-отблизо приличат като тези на фаровете, но ме интересува как точно се свалят? Напред ли излизат заедно с пластмасата на която са захванати, с някакви щипки ли са,как са? Нека някой по компетентен да каже!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като свалиш самия халоген, реално той е от 2 части капачка и тяло, които са на винт. Въртиш в едната посока, ако не стане в другата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...

Значи си ги взимам с решетките долу и заспиват ?

:)

А при положение че съм с трисекционни фарове на BOSCH трябва ли да се пускат някакви кабели или няма да има нужда от катива интервенции? :)

Редактирано от gogobg2005
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

А при положение че съм с трисекционни фарове на BOSCH ...

 

Не ти трябват нови светлинки отпред.

 

Вградените вършат чудесна работа и не заслепяват отсрещния трафик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вградените светлини отпред ги мисля не за друго , а имам желание в близко бъдеще да сменя фаровете с фейслифтови , а без светлини за мъгла не ми се иска да карам :)

просто не мога да разбера защо са ми допълнителни релета при положение ,че ми се иска да сменя фара и кабела от вградените светлини ще остане неизползваем , не за друго просто съм много скаран с тока :)

Но пак да питам за самите решетки отпред фейсовите стават на преди фейса :)

Редактирано от gogobg2005
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава не ти трябват релета, ще използваш готовата инсталация.

Но щом ще слагаш фейслифтови фарове, вземи си оригинални VALEO,

a не DEPO или други разни марки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабели и релета,иначе ще стопиш бутона с още 100W

 

 

Mише не му трябват всичко си има , трябва да удължи инсталацията до доло просто  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги :)

Изпуснах си новата придобивка , но с малко дебнене пак ще се намери :)

и с риск да се повторя

Благодаря .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ли е че пасва всичко на 100%? Имаше една тема точно за монтажа на халогени на броня преди фейса и мисля че имаше разлика във формата на самия отвор който е в бронята, също и трябваше да се импровизира със захвата на самите халогени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...