Jump to content

Няма мощност, турбото не работи.. ПОМОЩ


v1ppers0n

Recommended Posts

Здравейте, преди седмица дойдох в България и още с влизането заредих на "Шел", след 10 минути каране ми светна лампата за катализатора. Погледнах в книжката, и видях как мога да оправя проблема сам (с каране на 4-5 скорост на повече от 2000 уборота). След 200 км. ми светна лампата за изхвърляне на мръсните газове. Ходех в ауди изчистиха ми грешките и ми казаха да зареждам от дадена бензиностанция. Мина седмица, и сега не може да се наема, турбото не работи, провах да мина 100км. Едвам дигнах 100км/ч, все едно карам 40 годишна кола. 
От какво може да е това? Как да го оправя? Колата е 2008г. октомври 2.7 TDI.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си ходил веднъж в Порше ходи пак... и ако ти кажат нов ДПФ направо вземи и го разкарай (освен ако не държиш на него по някаква причина)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Този проблем вече ми е от 3 месеца, ходих в Ауди в стара загора. Сменяха правеха струваха, пак продължава. Сега колата е в италия, там в ауди и там сменят правят сумати пари, и пак нищо продължава да свети. Някой срещал ли се е с този проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото знам ако ДПФ е пълен колата дори не запалва

 

аз имах повредено турбо, .. колата си пали и се кара, но каквото и да правиш не пуска турбината в действие.

при мен я смениха :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...