Jump to content

Ауди А 4 1995г 1.8 Т куатро, сив металик на части


Recommended Posts

Продавам Ауди А 4 1995г 1.8 Т куатро, сив металик на части. Колата е с кожен салон (не е електрически, продава се в комплект с корите на вратите), пълен ел. пакет на прозорците, огледалата се прибират, климатроник, колометража не е с фис, екстрите са стандартни за модела. не мога да кача много снимки, затова ако се интересувате от нещо конкретно -0879274610 или лс. колата е в София, за другите градове-по куриер.

Иначе колата е в движение и може да се пробва, единствено лявото предно каре е заминало.

 

 

post-80276-0-34741100-1379090926_thumb.j

post-80276-0-77214800-1379090943_thumb.j

post-80276-0-76032000-1379090953_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега интересува ме купето дали е с документи.. имам интерес към него необорудвано.. всичко си взимаш.. само купе ми трябва дето се вика :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Продавам Ауди А 4 1995г 1.8 Т куатро, сив металик на части. Колата е с кожен салон (не е електрически, продава се в комплект с корите на вратите), пълен ел. пакет на прозорците, огледалата се прибират, климатроник, колометража не е с фис, екстрите са стандартни за модела. не мога да кача много снимки, затова ако се интересувате от нещо конкретно -0879274610 или лс. колата е в София, за другите градове-по куриер.

Иначе колата е в движение и може да се пробва, единствено лявото предно каре е заминало.

Колега ако е AVJ 150HP ми трябва ремъчната шайба на разпределителния вал(ангренажната)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...

продадени са предната броня, преден и заден капак, фарове, кожен салон, гол двигател и турбо, джантите, преден и заден прозорец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...