Jump to content

Пръскалки В6


Audi A4 Avant

Recommended Posts

Здравейте, от известно време ми се запуши едната предна пръскалка за стъклото и пръска много слабо. Въпроса ми е, как се сваля (демонтира), за да пробвам да я отпуша? Гледам пръскалките са от вътрешната страна на капака, но не знам дали сам мога да я свърша тази работа. То и задната спря да пръска, но там положението май е по-сериозно от към демонтаж и отпушване. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не става със сваляне. Пробвай отгоре с една игличка и ако не стане се ориентирай към нови, защото аз мойте си играх свалях ги киснах ги във всякакви препарати, изчистих до основи и цялата система и казанчето и няма и 1 седмица и пак се запушиха. Сега ми казаха, че е добре някъде по системата да сложа един филтър за бензин от тия малките прозрачните да обира боклучетата, но нали все пак на казанчето имам цедка. Незнам, но няма оправия откакто съм я купил тия пръскалки ми ядът нервите.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Ок, а как се свалят, има ли нещо по-особено при демонтажа?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Ако имаш подгряване  на пръскалките, трябва внимателно да се откачат буксите и при монтажа да съобразиш лява /дясна.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Пръскалките се запушват от чист варовик ако слагате вода или разреждате течност с вода от чешмата винаги ще се запушват. Варовика се маха точно със силна основа или киселина каустик върши работа да

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подгрева се включва когато пуснеш подгрева за страничните огледала.В един кръг са огледала пръскалки и топло обдухване на челното стъкло(ако имаш такова).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...