Jump to content

Какво става с тунинг раздела?


Recommended Posts

 

 

. Айде ти нищо не разбираш и ти е простено. Ама тоя дето се води майстор ?

 

 

Е точно тук ти е проблема

Даваш определения за хора ,които въобще не познаваш

Редактирано от 4ipika
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Еми чувал съм генчо как сменя масло на ферари примерно и разни други такива случки. А той с псуването на майка във всяка тема е затвърдил къв див селянин е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам отговори на елементарни въпроси. 

Да де всичко стана бизнес и тогава защо въобще е нужно да има теми. Идеята на форума е да се сподели нещо, а не да гледаме само лъскави снимки. Ако ще гледаме само некви снимки по чуждите форуми има много повече и мнооооооого по качествени.

Кои сте тия дет са ви скучни подобни теми и от името на колко човека се излиташ така? В тоя ред на мисли относно чуждите форуми, дали няма да е добра идея да направиш ритуален логаут от тоя и да почнеш да задаваш елементарните въпроси по чуждите? Ще те посрещнат с отворени обятия, сигурен съм  :hilezh:

Да пусна една анкета по въпроса, ако имаш съмнения  :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добре пусни анкета, че тамън мислех аз да пускам тема да раздвижа нещата.

 

пс Чуждите форуми единствената разлика с тоя оттук е, че там частите са по евтини и имат кинти. Не са скъсаняци като нас. 

 

пс 2  Що примерно не храня Ghostdog за нещо. Е така като него ако чипика си беше пуснал тема никой немаше копче да му каже. ама той да прави реклама на генчо и ако може нищо смислено да не се каже. И даже се прави на разбирач като знаеме колко коли е счупил.

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пуснем анкета и модовете си свършат работата, ще бъдем освободени от твоето досадно присъствие, така че не се бави, ами пускай темата преди да съм я пуснал аз.

Дразниш ме като си вреш гагата навсякъде и коментираш откъде АЗ съм си купил МОИТЕ части. Дори да ги бях взел от морга (доколкото RS2 части изобщо се намират по моргите в България, ама ти си спецЯлиста все пак), не виждам да ти влиза в бизнеса да коментираш как съм се сдобил с тях. Компренде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не виждам да ти влиза в бизнеса да коментираш как съм се сдобил с тях. Компренде?

ЕМи както и на тебе ти влиза в бизнеса да ми коментираш проекта във всеки твой пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

RS2 turbo - Turbo Zentrum Berlin

RS2 replica exhaust manifold - s2forum.com

RS2 injectors (set of 5, new) - s2forum.com

RS2 ECU + Ultimot chips (Алекс, Ultimot.de)

RS2 MAF (new) - Димо/Алекс

FMIC - nolimit.bg

Walbro 255 fuel pump - driven2automotive.com

NM intake and exhaust cams - Алекс

 

Какви коне би трябвало да е колата и евентуално мерена ли е на дино? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На теория би трябвало да е колкото RS2 с чип с тази разлика, че валовете и всмукателния колектор са различни - около 360кс/500Нм. Скоро възнамерявам да сложа оригинален RS2 изпускателен колектор и ще видя дали има разлика с него спрямо репликата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...