Jump to content

Въпрос за избор !


Recommended Posts

Най-евтиния и здрав вариант с оглед на това ,че искаш здраво окачване и надежден мотор е Toyota Corolla . Особено пък ако искаш да ходиш на работа с нея е и компактна .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много  изчетох че чак вече се объркат тотално ! Влезнах в форума на БМВ четох за Е39 - много проблемни били ужас.. Влезнах в форума на Мерцедес  да чета за Ц класа w203 - ужас само негативни неща ! Четох за А4 б6 и се оказва че той е най на далавера като цялостна здравина ! Верно ли е че Б6 е по здраво от Б5 ? Намерих една статия че Б6 е било лидер по здравина за не знам си коя година в Европа 2002 или 2004 нещо такова ( цитирам по памет ) . Остава Е46 да го сравним с Б6 за което ще съм ви много благодарен .... специално Е46 318 118/ 320 150 коня и Ауди Б6 2.0и 131 коня / като също толкова добри неща четох и за 1.9 ТДИ 131 коня/ ... и сега съм супер объркан и двата модела ми харесват ! 

 

П.С. Бихте ли ме ориентирали колко е първоначалното обслужване и на двете коли .... и примерно ако я купя 6000 лева колко ще ми легне в крайна сметка за да я пусна в движение  ( ако е бенз + ГИ)  БЛАГОДАРЯ ВИ ! И кое е по добрия вариант Нов ВНОС  или карана в БГ кола малко време и след това обявена на продажба ..

Редактирано от Bosse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега както за 2,5 тди има мило прякорче "душегуб",има подобно мило обръщение някъде из форума за 2.0 131 бензин - "маслояд".Колегите с предпочитания към бензина сигурно биха те посъветвали за 1.8т + ГИ /цената за тази уредба масово поставяна доколкото съм видял в повечето случаи се движи 750 - 1200лв /,а дизелджиите биха ти казали 1,9тди.Обслужване на колата 500 - 700 лв.Данък 131кс около 170 лв,ГО за споменатите коли 200 - 250 лв.Покупка:нотариуса незнам дали отпадна при покупка на автомобил,но имаш2,5% данък покупка мпс,ако е нов внос продадена с фактура нямаш данък,но пък май вдигнаха еко таксата малко над 400 лв.Номера + талони + преглед в кат беше 66 лв.Най евтино в момента е рег.кола с номера от твоята област - сменяш само талони 12 лв + каквото струва данъка + 2,5 % + ако още минава през нотариус нотариалната такса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, пак ти казвам - мерца го обсъждат толкова, заради колите преди фейс лифта. след това има много подобрения. ама да не те обърквам повече... :D тъкмо си се ограничил до 2 марки вече :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...