Jump to content

Странен проблем Ауди А6 С5 2.4


Joro men

Recommended Posts

Здравейте колеги.Днес както си карах изведнъж колата изгуби мощност и светнаха EPC и символа на ESP. След като спрях забелязах,че двигателя държеше неравномерни обороти,опитах да потегля но не ставаше.Изгасих  двигателя постоях малко, после запалих и пак така, форсирах на място и се оправи изведнъж лампите изгаснаха и колата си тръгна както трябва.Въпросът ми е някой има ли идея от какво може да е това.Забравих да спомена че колата е с ръчни скорости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих на майстор и се оказа датчик на единия разпределителен вал.Интересното е че,колата се оправи след като го откачихме и сега си върви.Майстора каза,че влиза в някакъв авариен режим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за автоматика беше предположение,тъй като не си писал каква е колата,не бива да караш с откачен сензор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И на мен ми се е случвало с едно Поло и причината беше в същия датчик. Иначе е много гадно както си в движение и колата да забие муцуна и ти даваш газ, а нищо не се случва. Странното беше, че след рестартиране на мотора се оправяше и караше по няколко месеца без да се обади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...