Jump to content

проблем със съединителя


bezrukov

Recommended Posts

Ей много съм ядосан, след като ми оправяха съединителя, гумите на помпите ама дали ина двете са сменили, пак потъна и то на шипка. Не беше правила проблем поне 1000км и то само градско , а сега два пъти потъна, и то след като е паркирана в момент на потегляне за да се включи на първа и потъва. Какво може да е мамка му :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, проблема ви е в хидравличната помпа, която се намира на скоростната кутия. Втора ръка можете да я намерите за около 50 лв., а нова е 130 лв. Сменя се за около един час.Сложно е слагането за това става толкова бавно. Успех на всички! Аз я смених преди месец - два :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей много съм ядосан, след като ми оправяха съединителя, гумите на помпите ама дали ина двете са сменили, пак потъна и то на шипка. Не беше правила проблем поне 1000км и то само градско , а сега два пъти потъна, и то след като е паркирана в момент на потегляне за да се включи на първа и потъва. Какво може да е мамка му :zustimm:

Помпата на съединителя се сменя лесно ако е вдигната колата (т.е. отдолу) Като правило са от така наречените "втора ръка" производители (щото има и трета ръка) и могат да се повредят когато решат. Но обикновено педалът става "мек", а не от време на време да "пропада". Иди на сериозен сервиз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помпата на съединителя се сменя лесно ако е вдигната колата (т.е. отдолу) Като правило са от така наречените "втора ръка" производители (щото има и трета ръка) и могат да се повредят когато решат. Но обикновено педалът става "мек", а не от време на време да "пропада". Иди на сериозен сервиз!

Благодаря, за съвета. Добре и какво може да ми е на мен щом не омеква а потъва, и след напопване с ръка се оправя :zustimm::zustimm: Иначе можеш ли да ми препоръчаш сериозен сервиз?

А да и какво значи така наречените "втора ръка" производители (щото има и трета ръка)????

:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега почти съм сигурен че е горната помпа на съединителя.моята имаше абсолутно същите

признаци които описваш.купи си нова помпа около 80лв е колегата димо от софия продава такива части и е много коректен.

.

,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...