Jump to content

Премахване на Имобилайзер,А3,1.6 2001-а година


Lion_Heart

Recommended Posts

Имам едно а3,обаче има проблем с имобилайзера и съответно не пали. Опитах да почистя буксите зад таблото,-ефект никакъв.Интересува ме може ли да се отстрани имобилайзера от компютъра,ако сваля компа от колата и занеса само компа на някой да го махне? Другия вариант май е нов комп,нови ключове,нова гривна,тоест антена и ново табло? Други идей?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имобилайзерът е в таблото и при а3 8л до колкото ми е известно.

Отиди при Владко от VW форума ако си от столицата и при всички положения ще ти реши проблема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво те наведе на мисълта,че имобилайзера не работи?Да не би проблема ти да е в чипа на ключа ?Виждал съм вече 2 натрошени чипа вътре в ключ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се хлабава букса на гривната на имобилайзера-антената. Колата вече пали,но понеже я взех неработеща сега се оказва,че единия цилиндър не работи. Диагностиката нищо не ми показва. Иначе други забележки май няма,не вярвам да е гарнитура глава понеже не надува в охладителната система и не намалява антифриза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Можеш ли по-подробно да обясниш или покажеш тази букса на гривната ,че се сблъсках с подобен проблем

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами при мен като махнеш пластмасите и има черна гривна на патронника,от задната му страна влиза черен кабел.Беше хлабав контакта,имай предвид,че колата е с десен волан,така,че при теб е възможно да има някаква разлика,но надали ще е съществена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,някои ще ми каже ли кординати на Владката който се занимава с имобилайзери!Имам проблем с А3-ката,не пали и мисля че е от имобилайзера!Смисъл,пали но веднага гасне!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...