Jump to content

Въпрос,относно интериора на Ауди 80 Комби


Bukmop19

Recommended Posts

Как/къде да закрепя тази пластмаса,не виждам къде да завия винтовете.Може би имам още някоя липсваща част ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1-вата снимка на пластмасовия капак най-ляво и най-дясно има вдъбано мисля там му е мястото, отделно ми се струва на 3-тата снимка да се виждат 2-те места в които за завиват болтчетата на равно разстояние...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай разпробиваш и действаш то не е задължително да ползваш тея болчета, с едни винтонарезни и си готов 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм от Варна , но ще съм ти много благодарен ако ми обясниш или ми дадеш снимков материал :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не разпробивай нищо на първата снимка снимка се вижда къде стоят ,стоят в двата края на пласмасата има си на купето къде се завиват сложи пласмасата и ще разбереш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

izvinete nqkoi znaeli kak da svarja ot alarmata si da ne svettqt migachite a da svetqt gabaritite kogato otgluchvam audi 80b3

nqkoi ako moje da mi kaje cvetovete na kabelite na gabaritite ili neshto po tochno. blagodarq predvaritelno

Писането на кирилица е задължително!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Какво общо има проблема на колегата с твоята аларма не е ясно.

Не е лошо да започнеш на пописваш на kirilica. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сложиш пластмасата на гредата в двата ъгъла се монтират и тези железните на които можеш да закачваш въжета за опъване на багаж

Ако не бързаш с монтажа утре ще ти кача снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми е ясно с какво се закрепя тази пластмаса,но проблема е , че тези винтове нямам къде да ги завия.... сякаш нещо липсва.Погледни снимките които съм качил,а ако можеш да направиш снимки като си развил винтовете и си махнал пластмасата за да видя къде се хващат тези винтове ще си златен :)

Редактирано от Bukmop19
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...