Jump to content

От къде да купя Nokian Hakkapeliitta R2


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Както става ясно от темата, търся информация за Nokian Hakkaperliitta R2.

От това което видях по нашите основни вносители, този модел като че ли го няма в България.

 

Някой има ли представа дали може да се купи у нас и от къде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега. Този модел гума е предназначен за северна европа и Русия, затова предполагам, че го няма в наличност в България. Освен това всички размери на тази гума се предлагат само със скоростен индекс R , демек до 170 км/ч. Но иначе няма проблем да я поръчаш от онлайн магазин -

https://www.google.bg/search?q=nokian+hakkapeliitta+r2+%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B0&source=lnms&sa=X&ei=Z4-WUrKNBqSi0QX-pIG4BQ&ved=0CAgQ_AUoAA&biw=1131&bih=569&dpr=1.13#cr=countryBG&q=nokian+hakkapeliitta+r2+%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B0&tbs=ctr:countryBG

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден,

Виж при официалните вносители за България (в София и Пловдив):

http://www.nokiantyres.com/importers

 

Преди време Райчев - Пловдив предлагаха тази гума. Какво е положението сега-незнам.

В сайта има и дилъри за Вашият град, може и там да провериш. Но по-добре директно питай вносителите - пресен ДОТ, гаранция за качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте, миналата година си взех ултра грип 9 2бр. Като идеята беше тази да си взема още 2бр. Но наскоро научих за хакапелита р2 на нокиан и много ми хареса като презентация и шарка и тн. Дилемата ми сега е дали вместо 4 еднакви, да карам с 2 по 2. УГ9 и хапеита р2. Като идеята ми е арктияеския модел да го карам основно от зад, само като паднат истинските снегове и тръгна на някъде по балканите да ги слагам от пред. Като за 195/65//15 УГ9 е на цена около 105-110лв за бр. а за модела на нокиан има цени от 160-180лв за бр. Аз съм доволен от годиар само 1 път в голям байр сняг и киша малко ми превърташе но качи байра де. Дайте някакво мнение по моята дилема?

Редактирано от Simeon Stoev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...