Jump to content

Вратата ми скърца


Teodor214

Recommended Posts

хора вратата ми скърца ужасно е тя е малко увиснала ама малко и се чудя какво трябва да сменя за да се оправи забравих да кажа че не като я отварям да скърца ами като е затворена в движение примерно като мина през дупка и се чува едно като скърцане на гума предполагам че уплътнението трябва да се смени ама реших да питам пак ;) мерси предварително :)

 

ааа да използвам да не правя нова тема карам 100 ц4 92ра година пасват ли ми нещата по купето  от а6/с6 94 - 97 година като брони стъкла седалки абее се такива работи ? мога ли примерно моята  да я докарам на вид като с6 ?

мерси предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен това скърцане се оказа тампона на макферсона :steinigung:  , за да установиш дали е от вратата(защото верно, че от `92 до сега е минало доста време и може да е уплътнението), взимаш и напръскваш с WD-40 пантите, глицериново масло от най-близката аптека и намазваш с един памук/парцал уплътнението, ако продължи скърцането се ослушай за окачването :eusa_silenced:

 

Успех :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен взе да ми скърца по неравности откакто я намествах след ремонт на въжето.

 

Предполагам, че ако я притиснеш към купето повече ще спре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По първата част на въпроса са ти отговорили колегите. Хубаво е да се мажат от време на време уплътненията.

По втората част - стават,но въпросът е дали си готов да налееш такива средства. Много неща са.СМеня се и окачването отпред,защото иначе мяза на щъркел с S-ковите калници и броня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...