Jump to content

Осветление


braen

Recommended Posts

Някой знае ли копчетата на АУДИ а4 който регулират въздохоотворите в купето   от къде им идва осветлението.Дали самите копчета имат някаква лампички в тях или се намират някаде зад копчето.Имам желание да си направя на моето а3 така копчетата,та ако някой е запознат нека да ме светне за да знам как да процедирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купуваш въздуховодите от А3 феистлифт и си готов. Само им кажи да ти ги срежат с буксичките за да може по-лесно да им пуснеш ток. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли снимка, че не схващам за какво иде реч, а ми стана любопитно... Също и на въпросните от А3 (предполагам за А3 8L става дума).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. На 8L-kите преди фейса няма подсветка на копчетата/врътките на въздуховодите. Мисля, че и при А4 В5 е същото - преди фейса няма, а след има!

Редактирано от Tsvetkov83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук има снимка на едно а4 как му светят копчетата за регулиране на въздуха.Возил съм се в подобно ауди вечерно време светят много готино,та и аз искам да се изглезя ако е възможно  :dance: 
http://www.maxbimmer.com/forums/showthread.php?t=142817
 

Редактирано от braen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли в нета къде се предлагат и дали се сменя целия въздоховод или само врътките могат да се сменят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mobile.bg Даваш на А3-ки "На части" (може и да напишеш 2000год) и почваш да званиш, но имай на предвид, че са скъпи. (съшо тика  има и колеги с автоморги " more" или http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=144986&hl= )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...