Jump to content

проблем със спирачки ауди а3


arsenal88

Recommended Posts

Здравейте колеги преди 6000 км си смених предни  дискове(brembo) и накладки както и предна лява главина понеже колата адски много тресеше,сега колата отново започна да тресе само при спиране ,но чувам и преден лагер да вие,та въпроса ми е дали е възможно от този лагер да ми тресе пак при спиране

Колата е ауди а3 1,8 АГН

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама майстора е сменил само главината без лагер затова се чудя дали от виещ лагер може да тресе при спиране

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Мисля си,че виещ лагер си вие(и се сменя),а тресенето е от нещо криво.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за отговорите колеги ходих до майстора който ми сменява дисковете и е проверил и замерил главините каза ,че всичко е в норми,разменил е задните гуми и джанти с предните и сега е по-добре ,но все още има вибрация при спиране от към 80км/ч.

Въпроса ми е дали е възможно да е от гуми или джанти,при движение нямам вибрации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами възможно е колега, при мен с летните джанти/гуми притрисаше при спиране от 120+ км/ч до към 80. Сега със зимните няма никакво тресене, всичко е нормално. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на реглаж на преден мост може ли да се види дали е от гуми и джанти или от нещто друго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Да може да се разбере,но по-скоро ти трябва гумаджия.Ако имаш крива гума или джанта ще разберат.Но ако си случил на кофти гуми,тоест по твърди,ще трябва да си караш с тях или да купуваш друга марка.Аз в момента съм така-с летните ми гуми движението не се усеща,но като сложих зимните,ела да видиш,все едно по замръзнал чакъл карам.А ма няма сега излишни пари за нови зимни гуми.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...