Jump to content

Фарове за мъгла за Audi B4 2.0i 85kW


Docho

Recommended Posts

Търся си халогенни фарове за Ауди-то.Ако някой има информация каде мога да си купя нека сподели!

Питах на различни места,но без резултат.В "Unitrade" ми ги предлагат за 575 лв :flehan: Това си е крупна сума(то там всичко е скъпо!)

Предварително ви благодаря! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си халогенни фарове за Ауди-то.Ако някой има информация каде мога да си купя нека сподели!

Питах на различни места,но без резултат.В "Unitrade" ми ги предлагат за 575 лв :hilezh: Това си е крупна сума(то там всичко е скъпо!)

Предварително ви благодаря! :flehan:

за 400 щи намеря чисто нови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди един месец колега от форума ми намери един за 30 лв. :hilezh:

Това е супер!!! :flehan: Имаш ли координати за връзка с този колега? :flehan:

за 400 щи намеря чисто нови

Чие производство? B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се хаби да си купуваш нови, аз като карах Б4-то ми свалиха 2 комплекта и накрая минах на варианта оптичен тунинг - направих си едни алуминиеви декоративни капаци, пръснах ги черни и си реших проблема..

Иначе само спонсорираш местния ви наркодилър, и арабите по Симеон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какви точно халогени искаш? тия дето се слагат в бронята ли?

Да,точно такива! :flehan:

Не се хаби да си купуваш нови, аз като карах Б4-то ми свалиха 2 комплекта и накрая минах на варианта оптичен тунинг - направих си едни алуминиеви декоративни капаци, пръснах ги черни и си реших проблема..

Иначе само спонсорираш местния ви наркодилър, и арабите по Симеон

Прав си,но много готино му стоят халогените на аудито :hilezh: Сега е като "без очи" :flehan:

Хелла 150 кинта парчето,нови.От Варна съм!

Prati snimka da gi vidia,molia!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От каталога са.Не мога да пратя освен да ги снимам от монитора с апарата и така..

I tova e variant,Kolega! :hilezh:

Преди един месец колега от форума ми намери един за 30 лв. :flehan:

Imash li niakakvi koordinati?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От каталога са.Не мога да пратя освен да ги снимам от монитора с апарата и така..

Значи отваряш си тоя електронен каталог, както си зяпаш халогените натискаш Alt+PrintScreen, отваряш си един Word примерно, с десен бутон Paste и воала - ще имаш точно тая картинка дето си разглеждал от каталога..

След това я пращаш на колегата по e-mail и всички сте щастливи :hilezh::flehan::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука се получи нещо много грозо ....сега ще пробвам пак

Редактирано от Батстанчо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I tova e variant,Kolega! :hilezh:

Imash li niakakvi koordinati?

O.K E-mail: docho_k@yahoo.com

а имаш ли отвори в бронята, окабеляване и прочие?!?!

Da,imam vsichko za koeto me pitash-otvori,okabeliavane,buksi za vkljuchvane....samo halogeni mi triabvat! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабели нямам,това е от фирмата доставчик ,с която работим.Под Отвори какво разбираш???

Защо не мога тука да го бодна тоя файл?Или по-скоро не се отваря с картинката???

Пращам го на пощата ти.Много объркан стана разговора нещо май а???

Редактирано от Батстанчо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабели нямам,това е от фирмата доставчик ,с която работим.Под Отвори какво разбираш???

Защо не мога тука да го бодна тоя файл?Или по-скоро не се отваря с картинката???

Пращам го на пощата ти.Много объркан стана разговора нещо май а???

Niama nishto,razgovora si e o.k!

Pod otvori v broniata razbiram fabrichni otvori s koito taka si e proizvedena kolata!

Blagodaria ti!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабели нямам,това е от фирмата доставчик ,с която работим.Под Отвори какво разбираш???

Защо не мога тука да го бодна тоя файл?Или по-скоро не се отваря с картинката???

Пращам го на пощата ти.Много объркан стана разговора нещо май а???

Poluchih v mailbox-a edin e-mail ot Ivelina Todorova?!No za sajalenie tozi halogen ne e kato moia.Moite sa po-dylgi i sa ot dve chasti :hilezh:

Пратих го,дано е това за,което говорим и да си видял скрийншота в уърда!!!

Da,razbira se otvorih go i go vidiah

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а имаш ли отвори в бронята, окабеляване и прочие?!?!

Kolega kakvo stana s evtinite halogeni?! :hilezh:

Ами това е халогена а до него има и мигач ,който може да е бял или жълт???Това ли имаш предвид?

Ne e migach,tova e dokolkoto znam pri Audi Cupe.Pri men e halogena s oshte edna chast,koiato e kato kapache i go dyrji.....Ox,mai ne moga da go obiasnia dobre :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях.....За Купе са да!!!Жалко исках да помогна ама.....обадих се на доставчиците и те ми казаха,че не предлагат тези,които на теб ти трябват,а само за купе/кабрио.Сорри ама си мислех,че нямат разлика!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kolega kakvo stana s evtinite halogeni?! :hilezh:

Ne e migach,tova e dokolkoto znam pri Audi Cupe.Pri men e halogena s oshte edna chast,koiato e kato kapache i go dyrji.....Ox,mai ne moga da go obiasnia dobre :flehan:

Kakvo mislish?!

Сега видях.....За Купе са да!!!Жалко исках да помогна ама.....обадих се на доставчиците и те ми казаха,че не предлагат тези,които на теб ти трябват,а само за купе/кабрио.Сорри ама си мислех,че нямат разлика!!!

Niama nishto!Vse pak blagodaria za gotovnostta da mi pomognesh!

Naistina se deficitni tezi halogeni i za tova sa skypi i se kradat dosta! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано му изсъхнат ръчичките на тоя дето ги е гепал.Винаги мога да помагам с части ако ви харесат цените.Най-много намаления мога да правя на ламарините щото от тях най-много пазаря.Нали за това сме семейство!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано му изсъхнат ръчичките на тоя дето ги е гепал.Винаги мога да помагам с части ако ви харесат цените.Най-много намаления мога да правя на ламарините щото от тях най-много пазаря.Нали за това сме семейство!!!

Evalla!!! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПИШИ на кирилица!И не бързай толкова с намирането на халогени.Аз карах 6-7 месеца без един,пък съм още жив! :flehan::flehan: В Mobile.bg има раздел "рез.части" - има хора,които доставят части втора употреба от европейски морги. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...