Jump to content

На борда ми излиза непознат символ.


liubo

Recommended Posts

На борда ми излиза непознат поне за мен символ.Рових навсякъде да намеря картинка но не успях.Ще се помъча да го опиша.

Значи има изображение на фар и пред него стрелка нагоре стрелка надолу и между стрелките три успоредни линии под наклон.Какъв е проблема и как да се отстрани.Колата е а-6 2.5 тди 180 к.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата има автоматично регулиране на фаровете това е сигнал за проблем при регулацията. При мен се появява когато някои от фаровете е откачан (пр:ремонт на броня). Оправи се изчистване на грешка (незнам каква) и тогава и регулацията заработи отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми излиза, по рано през деня някъде из форума намерих и снимка със символа, но бях на работа и не запазих линка - в самата тема пишеше, че ставало въпрос за изгорял рефлектор ( или нещо от сорта ) и трябвало да се смени .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно това е автоматично регулиране на фаровете. а символа казва че има проблем с него е не може да си регулира фаровете сама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Б6-цата ми понякога се измъкваха буксите на фаровете и ми светваше този символ, но понякога заминават датчиците на предно и задно леви колела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижда се, да!И нов оригинален(4B0 907 503) струваше около 140лв без отстъпка в Юнитрейд.Ако се обадиш на Райно ще ти го вземе и с някаква прилична отстъпка.

Редактирано от ivoair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кантар на ксенона :)

Лечението е нов.

 

Поне при мен беше така, получи се след хубава зима и постоянно пълни калници със сняг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...