Jump to content

Скъсано жило на вътрешната дръжка на вратата


GreeNcho

Recommended Posts

Здравейте ,карам ауди 80  ,91 г не знам дали от годините, но досега 3 пъти ми се късаха жилата на дръжките за отваряне на вратата от вътре .Предишните 2 пъти някак си оправих жилото .Но последно се скъса жилото на дясна предна врата и останах без варианти как да го поправя БЕЗ да копувам чисто ново .Ако някой има идея как да "по българя" и него или е правил такъв ремонт моля да сподели :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм такъв проблем, и доколкото си спомням можеше да се подмени само телта вътре, но май по добре да видиш по моргите ако имат здраво , иначе откъм бравичката имаше нещо като кука , която е пресована много здраво и незнам дали като се махне веднъж ще може да се ползва повторно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Цитиране на предходен пост!

Да и аз мисля да се огледам по моргите и куката пробвах да я ползвам ,но не се получи.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, недейте чак толкова с икономията. Затова ни се подиграват другите от форума. Ами както е написал колегата по-горе - втора употреба 5 лв, ново - 15 лв. Колко по-евтино искаш да ти излезе?. B4-ката ако я поддържаш, е почти вечна, а поддръжката е смешна на фона на другите модели на Audi (а и не само). Направи си вратите като хората и забрави за проблемите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Аз импровизирах с устер клема,моето се скъса точно до куката,вече половин година карам така ,нямам проблем.Стегнах я здраво и е добре.В случай ,че се скъса ,вероятно ще го сменя с ново,но засега  ще кара така...

Редактирано от ivkoni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...