Jump to content

Мнение за конкретна обява А6 2.0 TDI 2006


Recommended Posts

Здравейте, искам да ви попитам дали някой случайно е гледал тази конкретна кола или знае нещо за нея. Цената ми се струва малко по-ниска от пазарната, което според мен е леко подозрително. Ще се раздвам ако споделите забележки, които се виждат по снимките- аз лично не откривам нищо притеснително, но нямам опит с тази марка автомобили. За мотора съм изчел много и съм наясно със слабите места и предполагам ,че е чист късмет дали ще имам проблеми с него за вбъдеще.

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11390507674454665&f1=details&slink=61iq5p

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, че измъчен вид има и с тези джанти направо е  :stumm: , и тези зимни гуми, кой знае какви са, януари 2006 си е живо 2005 година!

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като визия на мен ми допада :)   Няма кой знае какво странно през Март да е снимана със зимни гуми!  Гумите са консуматив.... така или иначе ще и трябват летни :)

Обаче освен визия..... друго по снимки неможе да се каже! Цената не е лоша.... 

Ако в гумите и е целия проблем я взимай.....   и на стара лада готини джанти и нови гуми и придават съвсем друга визия:)

Редактирано от Fireblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо предложение, има  доста екстри като за 2.0 мотор. Имаш оригинален ксенон с дневни светлини, кожен салон с подгрев, мулти волан. Джантите си ги оставяш за зимни и си търсиш 17" или 18" за лятото и си готов. Ако и на живо колата изглежда добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доооста екстри има, няма що, ксенонът е китайски, обикновени стопове, дневни светлини няма, обикновения климатроник, MMI бейсик, монохромен FIS, няма темпомат, не му се прибират огледалата, неудобни оранжеви седалки, но пък има емблема S на задния капак  :hilezh:

Ааа и като е почнал black optic отстрани поне да беше направил и решетката и задната лайсна  :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Цитиране на предходен пост!

Чак сега забелязах, че автомобила е регистриран- явно тук е получил китайския ксенон и другите "подобрения". Как ви се струва откъм износване дали има шанс да е на близки до написаните километри,

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...