Jump to content

Колко м2 фолио ми е необходимо, за да покрия Ауди А6 2006 avant


milev8

Recommended Posts

Колко м2 фолио ми е необходимо, за да покрия Ауди А6 2006 седан. 

Искам да науча площта на екстериорните части (преден и заден капак, покрив, врати, брони...), за да знам какво количество фолио ми е необходимо.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, но ако някой знае точните характеристики май ще бъде по-добре. Елементарно питане, но ако все пак някой се е сблъсквал с подобна ситуация, би могъл да ми отговори с точност...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бих ти предложил да я измериш,НО ....след това си купи повече фолио,или питай дали има останало в магазина от същото,за да не изпаднеш в ситуация ,,ако нещо се издъни :)

И покажи снимки преди/след! :bia:

Редактирано от yavor20v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от фолиото... като цяло 1-во основата трябва да е в перфектно състояние, има хора които си пастират колите преди да си сложат фолио... И естествено не си го слагат сами, освен ако не се занимават с това. После след махане на фолиото още една паста и си готов. И аз мислех да влизам в този филм с фолиото ама нещо не ми се занимаваше. Иначе нашите кошове за около 1500-1700лв според зависи мястото се фолират без проблем. Поне така ми беше преди информацията сега не знам как е. Ако фолиото е хубаво няма да имаш проблем, освен ако няма някакво ПТП.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...