Jump to content

Датчик на Хол за АБК-откъде?


jordanik

Recommended Posts

.....И един въпрос!Къде ще ми препоръчате да отида утре да ми погледнат центровката със стробоскоп в района на Люлин и Надежда?Ама искам да е място,където са виждали VAG двигател от това поколение и няма да се налага аз да откачам температурния датчик на двигателя и да обяснявам на майстора що го правя.Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз преди 3-4 години ходих точно за ценровка със стробоскоп в Хеед-Надежда. Свършиха ми работа, но доста чаках да се освободи местенце някъде в халето и ми излезе скъпо - май беше 50лв! Но това беше единствения най-близък сервиз, който работеше в събота, а аз щях да пътувам на другия ден. В последно време съм чел не много добри неща за тях, ама знам ли...!

Редактирано от magiaa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....И един въпрос!Къде ще ми препоръчате да отида утре да ми погледнат центровката със стробоскоп в района на Люлин и Надежда?Ама искам да е място,където са виждали VAG двигател от това поколение и няма да се налага аз да откачам температурния датчик на двигателя и да обяснявам на майстора що го правя.Предварително благодаря!

колега,защо се откача температурния датчик на АБК-то?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Аз да питам,с ВАГ-КОМ на може ли се центрира?

Не знам дали може само с VagCom.

 

колега,защо се откача температурния датчик на АБК-то?

Откача се,за да мине компа в сервизен режим/в този режим може да се вкара и чрез VagCom/ и да престане да коригира непрекъснато ъгъла на  запалването.

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...