Jump to content

МОНТИРАНЕ НА ЗИМНИ ГУМИ...


Recommended Posts

Както се очакваше Дианата обяви 5% увеличение на цените на зимните си гуми от 1.11.2006 год.

(но това си се очакваше изненаданите не са много )

Съвет към тези които си карат все още с летните гуми доиде време за монтаж не изчакваите при падането на първия сняг стават гоеми задръстваня по сервизите и се губи както и време тъи и доста нерви а пък и времето вече е непредсказиемо заледяванята започват

Които мисли да пазарува от дияната сега е момента ще спести някои лев :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутрин наистина е студено, но към обяд напича доста.Иначе налях вече течности за чистачки, антифризи и т.н. че ме стреснаха с разни прогнози с отрицателни градуси, а аз си карах с водичка:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от 10-ина дни съм си със зимните гуми.Сутрин беше под нулата а през деня като е топло почти не карам.Вечер пак си падат температурите така че всичко е под контрол.

По-добре по-рано да си сложа зимните гуми,че преди 2 години ми се беше случила ебати куриозната случка.Седими се с една мацка в нашия квартал вечетра и си пием по едно питие в едно заведение.Седяхме около 2 часа.Ставаме да си ходим и какво да видя?На вън натрупало 3-4см сняг.Малеее а колата ми на една стръмна улица.Не мога да мръдна на никъде.Наложи се да почам да спре да вали и да се разкара снега.Пак имах къмет че спря скоро де.Умрях да се смея и от тогава винаги си слагам гуметата малко по-раничко:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стига, че снега му е осигурил още един-два часа с мацката, ами и ривие ... Ахмак ... :hilezh::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

немисля че за 3-4 часа наден може да се вдигне температура на асвалта над 7 градуса колкото си е по

разписание за монтаж на зимни гуми тъи че да нямаме изненади време е да се обуем :hilezh:

(малиии какви савети давам още карам с летните но то пък си има една дума "на обущара все обувките скъсани "тъи че ...... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За този модел нищо не мога да кажа, но мисля че като цяло правят добри гуми. Аз карам с летни Бриджстоун и съм много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...