Jump to content

Ауди А3 2005 Проблем с дистанционното


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Имам Ауди А3 и не отдавна беше в сервиз за ремонт на двигателя и от тогава възникна следният проблем - дистанционното за централното отключване работи само от близко разстояние. Като от близко имам впредвид, че дистанционното трябва да е допряно някъде до предната част на колата (най-често: странични огледала и над огледалото за задно виждане). Доста се рових по форумите, но така и не успях да намеря информация къде може да е проблема. Смених батерията, няколко пъти. Резултат никакъв. Ще се радвам, ако някой има информация за това къде може да е проблемът и как да го реша. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алармата оригинална (какво е дистанционното) ли е или е поставяна после?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С второто дистанционно същото ли е?

Има ли запаметени грешки в контролери 46, 42, 52?

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам второ дистанционно, само едно е. Не съм я закачал на ВАГ.КОМ за да видя дали има грешки. Възможно ли е да е от това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От кое? :)

Грешките не са причина а следствие ;) Заслужава се да се погледне...

 

Другото е дефект/проблем в комфорт-модула, но преди това виж за грешки. Нямаш ли намерение да си вадиш втори ключ, как така може да имаш само един!? Би могъл да комбинираш нещата с изясняване на проблема, все пак може да е от самото дистанционно.

 

Ако някога си в София мога да ти насоча при кой да идеш, със сигурност ще може да ти помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, ще го закача да погледна дали излизат грешки. 
Не съм в България, в Англия съм. Най-добре ще е да отида в Ауди за да го видят там и евентуално да питам за втори ключ. Исках да питам тук дали някой се е сблъсквал с подобен проблем, преди да отида там и да ми кажат космическа сума. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не са открити грешки на vac.com. Странно..когато съм в колата, всеки път когато отключа и заключа работи, но отдалеча ли се на крачка от колата не хваща. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...