Jump to content

Recommended Posts

 Колеги мойто ауди 100 2.0 115 коня е с механична инжекция можели да му сложа газов инжекцион газаджи ми казват че не можело защото било с механична инжекция и затова рекох да се до питам до вас ако вие знаете нещо моля споделете Поздравй

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.bluetronic.info/bg/klienti/lpgecu_ceni/

Разполагат с възможност за монтаж на всички видове бензинови двигатели, включително и на такива с механичен инжекцион или карбуратор.

Първата причина за наличие на бензинова карта са FSI системи за директно впръскване на бензин при някои нови модели авромобили. При тези автомобили, дюзите са разположени в главата на двигателя, а не на смукателния колектор.Твоят кит за ГИ струва 430 лв

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Аз съм с Bluetronic,изпарител томасето и рейка романо.Колицата си върви доста прилично(ACE-мотор) ,трябва само здрава ламбда сонда за настройка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделиш ли още впечатления за този ГИ,динамика,разход на гориво,цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разхода ми е 11-12 градско,при стъпка 13.Не съм фен на бързите скорости да отбележа.Колицата си вдига 190

на газ,просто за проба .Преди това едвам 130-140 с плочката.Най-хубавото е, че и на бенц си върви супер,Има сложен мап за ниските обороти-темета на VBI :flehan: .Цената на инжекциона с периферията - 450лв без бутилката и тръбите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...