Jump to content

Проблем с дюза на задна чистачка.


genttogsg

Recommended Posts

Момчета проблема е следния: настройвам си дюзата/пръскалото/цицката да пръска течност където трябва,но след няколко движения на чистачката, черната ос на която е дюзата си променя позицията и пръска не където трябва.

Прегледах съществуващите теми,но не намерих подобен проблем. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би това черното не трябва да се движи без чистачката?Или си пръска на едно и също място, независимо от движението на рамото? Моето го въртя с два пръста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази малката черна дюза има само една позиция да пръска , не се мъчете да да е местите иначе се чупят аз съм един от тях. 27 лева е новата дюза с белата тръбичка в която се нанизва дюзата  и 3 дена доставка. Да допълня единствено от сачмата която се върти от нея може да си е настройш накъде да пръска.

Редактирано от Achoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще използвам тази тема, за да попитам и аз нещо. Задната ми чистачка сякаш се движи на милиметри от стъклото и не чисти. В началото и в края го опира, но за много малко. Смених самата чистачка, но си е все така. Къде може да е проблема ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази малката черна дюза има само една позиция да пръска , не се мъчете да да е местите иначе се чупят аз съм един от тях. 27 лева е новата дюза с белата тръбичка в която се нанизва дюзата и 3 дена доставка. Да допълня единствено от сачмата която се върти от нея може да си е настройш накъде да пръска.

Ясно, значи е счупена. Да не се мъча да разглобявам.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисал да е разглобяваш цялата чистачка. Дюзата се вади като е дърпаш силно и си излиза смени я навреме иначе ще напълниш чистачката механизма с вода при пръскане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото колега :zustimm: .Първо ще взема нова и тогава  ще я извадя,и ще ми стане ясно как трябва да работи.

Колега Nakata877 ,пробвай да изкривиш рамото на чистачката към стъклото,може да има ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...